1. yaptığı kitap yorumlarıyla dikkatimi çeken, virginia woolf yorumuyla gülümseten, satrancı iyi ama sabırsızca oynayan eğlenceli yazar.
 2. bana kızmasın ama, "kill bill vol. 1 elli defa izlenecek film mi gerçekten?" diye sormak istiyorum ve açıklamasının ardından "bence 2'den fazla izlenmez." demek istiyorum.

  düzeltme: yazım
 3. o değil de elbise çirkinmiş ya. değmez boşver. daha güzelini alırız.
 4. hahahaha bu nedir lan. kültür ağı denilen yerdeki tartışmaya bak. ben kendimi seviyesiz bilirdim.

  tanımadığım yazar. nickaltında saçmalayan diğer yazarı da tanımam.

  edit: entryler silindi. sanırım moderasyon iki tarafında bir kaç entrysini sildi. olayın tadını kaçırdı.
 5. kendisini tanımam, ancak yazdıklarını genellikle beğenmişimdir. 6 aydır toplam 450 yorum yazan bi youser'ı sözlükten tiksindirecek hale getiren diğer youser'ın profiline bir bakalım:

  arkadaşın toplam 8 yorumu var, 5 tanesi zaten üyelik almak için doldurululan çeşitli başlıklardaki yazılar. geriye kalan 3 yorumunu da bu youserın başlığına saldırarak yapmış. büyük ihtimalle önceki husumetlerden kaynaklanarak fake hesap açmış.

  demem o ki, herkes neyin ne olduğunu görüyor, merak etme hocam.

  yazmaya devam :)

  edit: söz konusu yazıları yazan "quid me nutrit me destruit yorumlarını silip kaçacağına inandı, screen shot'ıma peyniiirr demeyi unutarak. capsi güncellerim birazdan.
 6. buralar karisacak sanirim. cekirdegimi aldim izliyorum. olayin gecmisini biri ozet gecebilirse sevinirim.
 7. tek hatası trolleri beslemek olan yazar.

  hocam yapmayın etmeyin. geçmişte ben de çok takılırdım internetteki sözlere de artık epey tecrübe edindim. sallamamak gerekiyor bu adamları.
 8. burdaki insanlara tanımadan küfür eden beyinsizlerin olduğunu ögrenmiş olduğum başlık. auroraa hanıma geçmiş olsun diyorum.
 9. youreads'e de sokayım tolga abiye de diyerek gönüllerimizi fethetmiş youser. destekçisiyiz.