1. yaptığı kitap yorumlarıyla dikkatimi çeken, virginia woolf yorumuyla gülümseten, satrancı iyi ama sabırsızca oynayan eğlenceli yazar.
 2. bana kızmasın ama, "kill bill vol. 1 elli defa izlenecek film mi gerçekten?" diye sormak istiyorum ve açıklamasının ardından "bence 2'den fazla izlenmez." demek istiyorum.

  düzeltme: yazım
 3. linç başlamadan çiziktireyim diyorum, arkadaş kendince bir giri girmiş muhtemelen elbiseyi alacak, beğenmiş ve şaka yollu youreads dayanışma ağı'na yazmış. ben buraya neler yazdım, neler söyledim şu giri'deki gibi bir tepki aldığımı hatırlamıyorum. direkt şahsa ve çirkin yakıştırmalar.. her şeyi çok mu ciddiye alıyorsunuz yoksa hazımsız mısınız ayırt edemiyorum.

  sözlük, kadınları ve kadınların trollemelerini çekemiyor mu? valla ben çok isterim bir kadın troll olsun çatır çatır seviştim desin anlatsın, sevişirken başına gelenlerden bahsetsin eğlenelim. üşenmesem ben yazayım diyicem de ciddi anlamda üşeniyorum.

  neyseğ, bu kadar meriçlik yeter.

  not: iban yolla kız, 10 - 20 çalışır benden.
 4. elbise çeşidi olarak basmalı fistan talep etmiş youser. herkesin kına için elbise alacak parası olmayabilir. yardım talebini anlayışla karşılıyorum.
 5. o değil de elbise çirkinmiş ya. değmez boşver. daha güzelini alırız.
 6. hahahaha bu nedir lan. kültür ağı denilen yerdeki tartışmaya bak. ben kendimi seviyesiz bilirdim.

  tanımadığım yazar. nickaltında saçmalayan diğer yazarı da tanımam.

  edit: entryler silindi. sanırım moderasyon iki tarafında bir kaç entrysini sildi. olayın tadını kaçırdı.
 7. kendisini tanımam, ancak yazdıklarını genellikle beğenmişimdir. 6 aydır toplam 450 yorum yazan bi youser'ı sözlükten tiksindirecek hale getiren diğer youser'ın profiline bir bakalım:

  arkadaşın toplam 8 yorumu var, 5 tanesi zaten üyelik almak için doldurululan çeşitli başlıklardaki yazılar. geriye kalan 3 yorumunu da bu youserın başlığına saldırarak yapmış. büyük ihtimalle önceki husumetlerden kaynaklanarak fake hesap açmış.

  demem o ki, herkes neyin ne olduğunu görüyor, merak etme hocam.

  yazmaya devam :)

  edit: söz konusu yazıları yazan "quid me nutrit me destruit yorumlarını silip kaçacağına inandı, screen shot'ıma peyniiirr demeyi unutarak. capsi güncellerim birazdan.
 8. buralar karisacak sanirim. cekirdegimi aldim izliyorum. olayin gecmisini biri ozet gecebilirse sevinirim.
 9. tek hatası trolleri beslemek olan yazar.

  hocam yapmayın etmeyin. geçmişte ben de çok takılırdım internetteki sözlere de artık epey tecrübe edindim. sallamamak gerekiyor bu adamları.