1. şişli metrobüs durağına çok yakın sitenin içinde 3-4 katlı bir mağazaları bulunan teknoloji marketi bazı ürünleri gerçekten piyasadan ucuz satılmakta ciddi ucuzluk yapıyorlar ama o indirimli ürünü almadan önce bir kere ürünü görmek veya ellerinde var mı diye sipariş etmeden önce teyit almak gereklidir.

    şöyle bir şey yaşadım mesela bir ürün alacaktım notebook piyasadaki muadilleri 4000,00 tl civarında burada 2600,00 tl baktım çok iyi fiyat işkillendim aradım yurtdışından getireceğiz 3 gün sonra stoklarımızda diye not düşmüşler.

    neyse bekledim 1 gün sonra stoklarda yazıyor aradım doğru dediler fiyatı uygun ama yurtdışından getiriyoruz klavyelerini türkçeleştiriyoruz dedim kendi kendime fiyat iyi ne olacak iki tuşla siparişi çektim çekmez olaydım 5 gün geçti hala 1 gün sonra stoklarda bu kez aradım dedim neyse doğrusu yazın sonra tekrar 4 gün sonra stoklarda yazdılar neyse 12 gün sonra felan sipariş elime ulaştı.

    yine de sözlerini tuttular en azından
  2. yenibosna airport avm de bir şubesi bulunmaktadır. şimdiye kadar 3.4 telefon aldım 1 keresinde telefonda wifi problemi çıktı 1 günlük teknik servis onayından sonra hemen değiştirdiler. iyi firmadır,sıkıntı yaratmadılar.
  3. satis sonrasi desteginde basiniza bela olacak online platform.

    almayin! aldirmayin!