1. geçen aylarda gündemi bayağı meşgul eden görselli bir haber olmuştu. o dönem görseli medyadan inceledim. bu konu hakkında sosyal medya bayağı bir konuşur olmuştu. işte sapıklık, işte şu, işte bu herkes kendince fikrini söyledi. insan ve hayvanda anomali doğumlar olduğu sürece böyle haberler ve dogmaların beslediği yorumlar hep olucaktır.

  öncelikle insan ve hayvan kramozomları birbirini döllemez.
  tanık olduğum bir olayı anlatayım. 7 aylık doğmuş bir fetus otopsisi gelmişti. aile malpraktis sebebiyle dava açmıştı. hekimin gebe anneye verdiği x isimli ilac yüzünden fetusun sakat ve ölü olduğunu iddia etmişlerdi.
  neyse ölü fetusa baktım ve inanın biri görse bu nedir der. et yumağı gibi ve tek göz tuhaf bir şey. daha sonra inceledik annenin romatizma hastası olduğu için, hekime danışmadan gebeliğin ilk aylarında kullandığı bir ilaçtan hücre bölünmesi sırasında mutasyona uğradığını ispat ettik. şimdi bu bebeği görende kadın köpek'den gebe kalmış derdi.

  yani anomali doğum yapan hayvanda hastalıklı gen dominant olmuş olabilir. ya da hayvan radyasyona maruz kalmış olabilir. ilaçlı birşey de yemiş olabilir.

  insan ve hayvanda anomali doğumlar hep olacaktır. yok dünyanın sonu, yok ilahi ceza, yok köpeğe tecavüz etti bebek doğdu gibi söylemlere itibar etmemelidir. yani bunu ciddi ciddi savunanlar ve bu düşünceyi hunharca destekleyen yazıları okudu bu gözler.
  haberin orjinaline buradan ulaşılabilinir.
  http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/646050/kopek-nsan-dogurdu
 2. kur'an yırtıp fareye dönüşen kızın güncel versiyonu.