1. ios 9.3 guncellemesiyle gelen, geceleri ekranınızın renklerini otomatik olarak renk tayfının daha sıcak tonlarına değiştirerek daha iyi uyumanıza yardımcı olabilecek night shift adlı yeni bir özellik.
    bbs
  2. beş dakika önce indirmeye başladığım güncellemeye ait açıklamada yazanların birebir kopyalanıp yapıştırıldığını gördüğüm başlık.
  3. ayarlardan renk artırımı yapıldığı takdirde çok kısa zamanda uykunuzu getirteceğine emin olabilirsiniz. bence şahane bir uygulama.
  4. resmen f.lux'ın mobil sürümü. böyle ucuz numaralar yapmak yerine bu insanları destekleseler night shift'i orijinal bir fikir zannedecek fan'lerini kaybetmekten mi korkuyorlar acaba? yoksa kibir gözlerini kör mü etti iyice? nereden bakarsan bak rezillik.

    neyse. f.lux'ın yaptığını biraz yaparsa muhteşem sonuçlar verecek kullanıcılara. bunları** kullanmaya başladıktan sonra sabah erken kalktıktan sonra uyumak istemiyorsanız veya uyanık kalmanız lazımsa bilgisayarı/tableti/telefonu f.lux veya night shift'i etkisiz hala getirip kullanmak iyi bir çözüm. özellikle benim gibi yıllardır f.lux kullananlar sabah o eski parlaklığa geri dönünce uykularından eser kalmadığını iyi biliyorlar.