1. en çok da yıllar sonra site tam manasıyla keşfedilip dolarsa; yeni gelenleri aşağılayıp, moderasyona serzenişte bulunarak "sözlüğün eski tadı kalmadı" demek için yaptığım eylem. sabırla bekliyorum, elbet olacak bir gün.

  (bkz: sözlük liseli doldu)
 2. burası ilerde ülkenin en iyi kültür sözlüğü olarak anılmaya başlanırsa parçası olmaktan gurur duyacağım şey..
 3. youreads' te yazar olmak ;

  kaliteyi paylaşmaktır...
 4. ileriki yıllarda keşfedilip dolarsa sözlüğü satın almayı kolaylaştırmak için yaptığım eylem. sonra sözlüğü yarın yokmuşçasına reklamlarla doldurup, daha sonra da yazar sözleşmesini haberiniz olmadan değiştirip yazılarınızı izniniz olmadan "youreads şeyler" sitesinde yayınlayacağım. ayrıca yeni tema için hazırladığım bembeyaz renk kodlarıyla bezeli css dosyası da bilgisayarımda beklemede.

  not: kanzuk'um.
 5. utandığım bir durum.

  ekşi sözlük'ün vefatından sonra geldim buraya çok umutluydum. ancak bir platform nasıl yönetilemez psikoloji dersi verircesine güzel insanlar küstürüldü. kaliteli yazarlar özgür hissetmedikleri için buharlaştılar. üç beş kitap okuyup kendini entelektüel sanan üç beş ergen kaldı.

  biri bizi gözetliyor evi gibi oldu. dedikodu yuvası. o ona şöyle mesaj yazmış x y ile buluşup bekaretini vermiş. bu nedir. anlayan biri varsa anlatsın.