1. an itibariyle sözlüğe girmeye çalışıldığında;

  503 service unavailable

  no server is available to handle this request.

  uyarısı veriyor. umarım ciddi bir şeyleri yoktur. her ne kadar mide düşkünü bir patronun elinde yok olmaya yüz tutsada, sözlük camiası açısından ciddi bir yere sahip idi.
 2. son zamanlarda iyice akp yuvası olmuş bir mecranın kapatılması olayıdır. bence gereksizdi. ne güzel orada cumhuriyete, laikliğe, atatürk'e rahat rahat kinlerini kusuyorlardı. bunca aktroll ne yapacak şimdi?
 3. engellenen yazar başlıklarıyla ilgili değildir. basit bir çökmedir ya da bakımdan dolayıdır. ekşi ne zaman yazarları dinledi ki?
 4. sistem çökmüştür. hangi sistem? hangisinin çöktüğü bugün yarın netleşir herhalde.
  hangisi olduğu konusundan ikilemde kalmamın sebebi ise ekşinin memleketin ortalaması olduğunun düşünmem. eskisi gibi değil diyoruz ve bundan şikayet ediyoruz. evet değil. evrildiği şey ise tarafsız ve herkese açık bir mecra olmasıydı. bu haline dahi tahammül edilememesi sonucu bir sistem sorunu ile karşı karşıya isek o sistem çökmüştür. geçmiş olsun.
 5. kapanmadı bakıma alındı, o da olumlu.
 6. zamansız olmuştur.

  tam da yola çıkmışım, 13 saat yol. saçma sapan ufku iki katına çıkaran şeyler okuyup yolu geçirecektim. geceye doğru açılması ümidiyle.
  ramel
 7. ulan ekşideki en ufak olay burda bu kadar entrye sebep oluyor ve siz elitist youreads yazarları bu sözlük gelişecek diyorsunuz.
  hmm çok gerçekçi valla.