asude

Kimdir?

"asude, 1986 yılında doğdu. ankara üniversitesi iletişim fakültesinden mezun oldu. eğitim hayatından itibaren yazmaya ilgi duyan yazar, üniversite yılları sırasında birçok senaryo ve kısa öyküye imza attı. sosyal medyada çeşitli hikayeler, romanlar yayınladıktan sonra ilk kitabı gül ve avcı'yı 2013 yılında çıkardı. pabucumun ajanı ile yazın hayatına devam eden asude kitaplarıyla okuru gündelik hayatın stresinden uzaklaştırıp, gülümsetmek istediğini söylüyor. "
  1. sözlüğe girdiğimde rassal olarak arada karşıma çıkan yazar. benim için sözlüğün en esrarengiz başlığıydı. hiç bir bilgi yok,tek bir isim, imza gününde çekilmiş bir resim. kendisini hiç duymamıştım,araştırdım. gül ve avcı isimli bir kitabı bulunmakta. birde şöyle bir röportajı bulunmakta.
  2. tüyap 2014'te imza sırasını görüp "kim la bu" diye merak etmiştim, araştırdım vs., üzüldüm... aslı erdoğan'ın imza günü olsa misal yarısı kadar kalabalık olmaz. mis gibi yazarlarımız varken neden insanlar bunu yapıyor kendilerine anlamıyorum.
    tabi zevk meselesi, neyse...