1. 3 tane kampüsü bulunur bunlar ayazağa, taksim ve beylikdüzü kampüsleridir. genelde 4 yıllık bölümler ayazağa kampüsündedir, hukuk fakültesi taksim kampüsündedir, beylikdüzü kampüsünde ise 2 yıllık veya uygulamalı bilimler vb. fakültesinin bulunduğu kampüstür.

  beykent üniversitesi istanbul'daki diğer üniversitelere göre fiyat olarak uygundur. ayazağa kampüsüne ulaşım metro, dolmuş veya otobüs ile sağlanır. okul bu sene ücretli servis koymuştur. ayazağa kampüsü betondan ibarettir. kampüs içerisinde yeşil alan veya ağaçlar altında vakit geçirebileceğiniz alan yoktur. kampüs çok büyük olmadığı için ve bütün bölümler bir kampüste toplandığı için çok kalabalıktır.

  yemekleri devlet üniversitelerine göre pahalıdır fakat yinede günlük temiz ve evde hergün makarna yemek istemeyen öğrenciler için önerilebilir. okul içerisinde konferans salonunda çok etkinlik olur gerek mesleki bölümünüz ile ilgili gerek eğlence amaçlı bunlara katılmakta fayda var.

  üniversitenin sosyal medya hesaplarını kullanan çalışanları çok sempatiktir tüm sorularınıza cevap verir. okulda hocalar kaliteli ve seçilmiş kişilerdir tabiki bazı istisnalar olabiliyor canınızı sıkan uyuz hocalarda vardır. okuyan arkadaşlara ve okula girmeyi düşünen arkadaşlara başarılar diliyorum.

  edit: imla
 2. bünyesinde bir adet televizyon kanalı (bkz: beykent tv) bulundurur.
  amatörce de olsa, çok uzatıyorlar programları.
  elle tutulur, dişe dokunur bir üniversite mi ? tabi ki hayır.
  sosyal ortamı geniştir.