1. bilim kanalı moderatörü bilimden anlaması gerekir mi emin değilim (yazdığı yazıda anlamadığı açıkça belli oluyor). ama işini iyi yapması gerektiği konusunda hemfikiriz. şu "cevap içeren entrylerin silinmesi" konusu gerçekten de suistimale açık ve kontrol edilebilmesi pek mümkün olmayan bir kural. youserların açtığı anlamsız içerikli başlıklara elbette birileri yanıt verecektir. bunun önüne geçmek imkansız.
    ulgan
  2. lisansı yeni bitirmiş, bir gazla master yapmaya başlayan, kimyayı bi tarafından anlayıp, fizikten de bişey çakmayan, round bottom flask'i ısıtmak için ısıtıcının üstüne yağ mağ bişey koymadan ısınacağını sanan bir de o round bottom flask'in üstüne soğutucu (condenser) takabilen, soğutucunun borularına kelepçe vurmayı bile akıl edemeyen, lisansta asistanlarından bişey öğrenmemiş, öğrense de tembelliğinden az önce bahsedilen basit şeyleri bile yapamayan kişi ya da kişilerin bilim seviyesi ne ise o olan entelektüel seviyedir.
  3. üşenmedim ve mesajlarını okumaya çalıştım bahsi geçen kişinin. 3 tane anca okuyabildim dayanamadım çünkü. böyle sığ kişiler bu siteyi hak etmiyor. ve bilim, felsefe gibi en önemli konularda maksimum 2 adet kitap okuyup bitirmiş insanları moderatör yapmak... içler acısı.

    şuana kadar youreads'den çok memnundum, neşe içersinde sitede takılıyordum, bir şeyler yazabilmek için araştırma yapıyordum fakat bu başlığı ve atheus'un haklı sitemini görünce inanılmaz derecede soğudum.

    bahsi geçen kişinin tez zamanda görevinden alınması dileğiyle.

    saygılar.