1. burası kadın bulma ortamı değil. tamam anlıyorum fikir paylaşıyoruz, sohbet paylaşıyoruz, tatlı tatlıyız... bir etkileşim olabilir, birine mesaj atıp, tanışabilirsiniz. birinin fikrini sevebilirsiniz, sonra da kendisini seversiniz ya da sevmezsiniz size kalmış. çok normal. ama görüyorum ki ortamı bozuyorsunuz. karar verin siz bilgiler paylaşan, felsefeden dem vuran nezih insanlar mısınız, yoksa o kadınlara şiddet uygulayan, tecavüz eden, onu ayağa düşüren ve farkında olmadan kendi medeniyetiyle de oynayan ruh hastası adamlardan biri misiniz ?
 2. allah rızası için ekşideki başlıklarla doldurmayı bu sözlüğü
 3. ' insanların bağnazlıktan, yobazlıktan bu kadar uzakta olduğu bir mecrada' diye cümleye başlayıp böyle bir başlık açma gereği duymak..
  ryu
 4. sevişmek için de kullanabiliyor muyduk ki? bana öyle bir bilgi gelmedi de! işin şakası bir yana madem sevişmeye çok meraklıysanız gidin milyon tane çöpçatanlık sitesi falan var orada takılın.
 5. şu hayatta bir baltaya sap olamamış asosyal insandır.
 6. başlığı açan yazarın niyetinin ne olduğunu anlayabilmiş değilim. "bağnazlıktan, yobazlıktan uzak olmayı" insanlarının ne kadar çok seviştiğine bağlamasına mı şaşayım, youreads'teki "herhangi bir hatuna" iki bira teklif edip tavlayacağına olan inancındaki pişkinliğe, rahatlığa mı şaşayım bilemedim.

  bu mecrada bulunma amacınız cinsel ihtiyaçlarınızı tatmin etmek için bir partner bulma olabilir ve bu husus beni hiç ilgilendirmez. öte yandan burayı kullanan diğer youserlar kendilerine fak badi bulamadıkları veya kimseyle sevişmedikleri için siz şevketlü mehabetlü kudretlü haşmetlü atufetlü velinimetimiz efendimiz padişahımız istedi diye gitmelerini "istirham" edecek bir durumda olmadığınızın farkında olmanızı "istirham" ederim. ortam paşa gönlünüze uymuyorsa hesabınızı sildirip(k) gidebilirsiniz.

  edit: hesabını sildirip gitmese de başlıktan girdisini sildirip gitmiş.
 7. bu sözlüğe geldiğimde swinger başlığı sürekli sol framedeydi. sol frame'in yavaş akmasına bağlamıştım ama şimdi de bu başlık ve insanların cevap yetiştirme çabası.

  neler dönüyor lem burada?
 8. ay em hiyır
 9. bu girdi bir yardım çığlığıdır.