• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (4.33)
çakallarla dans - murat şeker
büyük bir şirketin muhasebecisi olan servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan gökhan'dır.parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.
 
dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
  1. dün 3.süne baktım kardeşimin ısrarıyla. güzel eğlenceli fakat bu sefer aile ortamında izlenmeyecek kadar küfür doluydu.
    abi
  2. ortalama ustu, bazi yerlerinde saglam guldurebilen bir filmdir. ayrica asil mesleginde ne kadar basarilidir bilmem ama bulent serttas bence bu filmde gayet iyi oynamistir.
  3. bu serinin 4. filmi için ayrı bir başlık açmak istemedim zira yer israfı olur, o nedenle buraya biraz karalayayım.. ya da karalamayayım, zaman israfı.

    tek kelimeyle anlatmak gerekirse (bkz: rezalet)