1. değerlerin ucuzladığı, iyinin kötü, kötünün iyi olduğu, insanların, insanlığın ucuzladığı bir yer oldu çin. insana ait bir değer bulamayacağınız gezegenin en lanetli yeri oldu. uygur türklerine yaptıkları kıyımı ve vahşeti görmezden gelen bir dünya da yaşıyoruz. dünyanın hemfikir olduğu bir noktada “yamyamlık”.
    yamyamların bir zamanlar afrikada yaşamış olduğunu bilirdik insan eti yiyen kabilenin adı yamyam olduğundan insan eti yiyenler bu kabilenin adıyla anılır olmuştu. meğer yanlış bilirmişiz . gerçek yamyamlar afrikada değil, çinde yaşıyormuş. çinde yamyamlık serbest. çinde insan eti yemek serbest. çin'de insan eti yemeği yasaklayan bir kanun yok. zaten çin'de kanun da yok. demokrasi düşmanı bir yönetimden insan eti yemeği yasaklaması tabii ki beklenemez.

    kedi, köpek, fare, böçek kurt yiyen, kanla vahşetle beslenen bir ülke çin. düzenledikleri köpek yeme festivali artık barbarlıklarının son noktası olmuştur.

    son olarak çin mallarını satın almayın. insan eti yiyen, canlı canlı hayvan katleden, bu yamyam barbarlara paranızı vermeyin. çinli yamyamlar sizin paranızla gücüne güç katarak insan haklarına meydan okumaya devam ediyor.