1. dünün en beğenilen yorumları butonu olarak zuhur etmiştir. ancak imleç ile üstüne geldiğimizde pointer olmamakta.

  düzenleme: eklentinin zuhur ettirdiği bir butonmuş yahu, ben de diyorum çalışkan yöneticiler imleç sorununu hala nasıl düzeltmediler. eklentiyi yapan yousera teşekkürlerimi sunuyorum.
 2. d.e.b.y'de sayfalar arasında geçiş için mobilden(pcden çok girmediğim için emin değilim) girerken her seferinde d.e.b.y listesine tekrar girmem gerekiyor. yani çok zor iş değil tabi bunu her seferinde yapmak ama teknoloji çağındayız koyun şuraya bi tuş direk sonraki yoruma geçelim, evet ekşi'de olduğu gibi çok pratik olanından.
  düzeltme:pcden de denedim yokmuş öyle bişey yapın bence önemli.
  vagus
 3. abi'nin her gün vurup geçtiği, adeta kadrolu yazarı gibi doldurduğu beğenilmiş yorumlar listesi. neredeyse her gün okuyorum burayı. olur da göremez gibi olursam kendisini, bi' hüzün çöküyor içime. tam göz yaşlarına tutulacakken listenin sonlarında görüyorum ve hüznüm öfkeye dönüşüyor. d.e.b.y'ye giremeyen bütün yorumlarım** hızla geçiyor gözümün önünden ve haykırıyorum yenilgimi. kabullenişin ardından gelen hırsla birkaç başlık yorumluyorum. bazen küçük hesaplar yapıyorum aklımdan ''ulan adam bir gün yazmasa 6 kişilik kontenjan açılacak'' diye. fakat o kadar kontenjan boşluğuna üniversite tercihlerimde bile rastlamamış oluşum tekrar hüzne gark ediyor beni.

  (bkz: varlığın da yokluğun da yetmiyor)

  sanırım biraz sosyalleşmeliyim. evet.