1. tünel şubesinden bir adet elektro gitar aldığım, oldukça yardımcı çalışanlara sahip mağaza. internet şubesinden beğendiğim iki adet gitar arasında seçim yapmak için tünel şubelerine gittim. ikisi de internette stoklarda görünüyordu. şubede ise gitarlardan birinin satıldığını söylediler. sanırım internet siteleriyle şubeleri arasında stok senkronizasyon problemi var. her neyse, almaya gittiğim gitarlardan farklı bir gitarı beğenip aldım. nakit indiriminin yanında ekstra bir indirim daha verdiler. demem o ki, eğer dore'den bir gitar almayı düşünüyorsanız internet şubelerinden beğenin ama gidin şubeden alın, hem gitarın detaylarını gözünüzle görürsünüz hem de ekstra indirim alma ihtimaliniz var. kampanya dahilindeki ürünlere yapmayabilirler tabi, bilemiyorum.
    mmt
  2. enstrüman satışı konusunda tekelleşme yoluna gitmesinden korkuyorum. tamam verdikleri hizmetten memnunum. genelde çok abidik gubidik şeyler aradığımdan istediğimi bulamasam da, standart ürünler için uğramaktan çekinmeyin
  3. tüneldekine sık sık gittiğim müzik mağazası. çalışanları çok iyi ve çok yardımsever insanlar. sık sık gitmemin sebepleri de onlar zaten. okul çıkışı sırf onlarla muhabbet etmeye kalkıp yanlarına gidiyorum. her konuda son derece yardımcı oluyorlar ve en önemlisi para kazanmaktan çok müşteri kazanmaya çalışıyorlar. bu en önemli şeylerden biridir. diğer mağazalardansa orayı tercih etmemin en büyük sebebi çalışanları diyebilirim yani.
    jimi