• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.40)
gotham
gotham, bruno heller tarafından yaratılan amerikan televizyon dizisidir.
hikaye komiser james gordon'ın acemilik döneminde ve bruce wayne'nin ailesinin öldürüldüğü zamanda geçer. (wikipedia)
 1. ikinci sezonunun ikinci yarısı 29 şubat 2016'da çıkacaktır. şu ana kadara izlediğim kadarıyla geniş bir oyuncu kitlesine sahip dizidir. biraz fazla süslü olmasının getirdiği saçmalıklar ve dc'nin asıl konusunun dışına sapmaları görmezden gelirsek sürükleyici bir dizidir. öyle kalite akıyor denemez ama izledikçe izleyesin geliyor.
 2. ilk sezonu muhteşemdi.batman hayranı bir insan olarak onu batman yapan şeyleri izlemek gayet hoş fakat ikinci sezon itibari ile umduğumu bulamadım şimdilik bölüm biriktiriyorum umarım tekrar eski heyecanı verir.
 3. batman serilerindeki james gordon karakterini yükselten ve yanında batmanin gençliğini gösteren heyecan verici mükkemmel bir gösteri.
 4. 17. bölümü şimdi izledim. dizinin 2. sezonu gerçekten çok iyi gidiyor. çizgiromanları da okumaya çalışıyorum aynı zamanda
  she
 5. 2. sezon finalini az önce izlediğim dizi. onsuz aylar nasıl geçecek diye düşünmeden edemiyorum. bir batman hayranı olarak beni kendine fazlasıyla bağladı. ilk sezonu ve ikinci sezonu farklı mücadelelere sahne olsa da ikisi de son derece başarılı. ayrıca dc karakterlerinin ortaya çıkışını da tek tek görüyor olmamız ayrı bir güzellik.
  jimi