• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.17)
happy tree friends
dünya tatlısı hayvanların mutlu, huzurlu günlük yaşantılarından görüntülerle başlayıp bir anda kafaların kopduğu, gözlerin oyulduğu bir vahşete dönüşen +18 çizgi dizi.
 1. psikopatlığın ve sadistliğin zirve yaptığı, müzikleriyle ayrı bir çeken, izlendikçe izleme isteği getiren, sevimli kahramanlarımızın sürekli öldüğü, bol kanlı çizgi film serisi.
 2. fantezik bir çizgi dizi.
 3. bkz. yavuz öztürk
 4. küçük çocukların organların yerlerini eğlenerek öğrenebilmesine olanak sağlayan, izlerken hayatta her şey olabilir dedirten, izkedikçe uyuşturucu etki yapan bir çizgi film serisi.

  ilk olarak yanımda küçük kuzenimle izlemiş, bitişinde kunduz abi, ne oldu şimdi diyerek ağlayan kuzenimi susturmaya çalıştığımı hatırlıyorum. sonra onu odadan gönderip tüm bölümlerini izlemiştim. gerçekten zaman kaybı olmakla beraber sitcom tadında izlersiniz, güzeldir.
 5. izledikçe o sinir bozucu müziğini yapmaktan kendimi alıkoyamadığım şahane tv serisi.
 6. dibiybiyübiiğp-dibiybiyübiiğp, dibiybiyübiiğ-dibiybiyübiiğp la-la lalalala -lala-lalalaaa (hohooo) (hihihiihih) dibiybiyübiiğp dibiybiyübiiğp, la lalalalaa la lalalalaaa (nomnomnom) dibiybiyübiiğp dibiybiyübiiğp hihihiihihih hohoooo

  şeklinde çokoş bir soundtrack'ı olan +25 çizgi film.
 7. küçüklüğümden beri severim ve her bölümünü en az bin kere izlemişimdir. piskopatlığın zirvesi, bunu kurgulayanların nasıl bir ruh halinde olduğunu hep merak etmemi sağlamıştır.. sonra kardeşimi de alıştırdım o da piskopat büyüdü sayemde, canım wtfa da izlettirdim o da bayıldı sürekli beraber izliyoruz. favori karakterim şu deli mikmiş gibi şeker yiyen ruh hastası gülüşlü bir karakter var ya neydi adı (dur bulacağım) hah nutty manyak nutty şeker komasına gireceksin oyuncağını istiyorum senin.. bu arada bu çizgifilmi sayko yapan şey tüm bu piskopatlıkların yanında eğer yeni izleyen birisi iseniz çizgifilm öyle bir başlıyor ki hani 3-5 yaş grubu arası aptal ayıcıklı bebe çizgi filmi gibi.. müzikleri falan ama bu piskopatlıklarıyla birleşince chucky vari sayko bir hissiyatı oluyor. izleyin izlettirin :d
 8. ilk baştaki embesil çocuk çizgifilmi introsundan sonra psikopat bir olay ilerlemesi ve en sonunda aşırı rahatsız edici bir sükunetle bölümün sonu. sanki o kadar ruh hastası olay yaşanmamış gibi sakince biter bölümler genelde. eleştirmiş gibi oldum ama aslında çok severim gerçekten ruh hastası bir yapımcısı senaristi olmalı bu kadar hasta bir hayal gücü normal insandan çıkamaz.
  tek sevmediğim yanı tüm bölümleri izledikten sonra düşülen boşluk hissi ve diğer filmlerdeki felaket sahnelerinin basit gelmeye başlaması
  wtf