• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (7.00)
Yazar nusret kaya
iyileşme kitabı - nusret kaya
türkiye’nin en önemli psikiyatri uzmanı, rüya analisti doç. dr. nusret kaya’dan rüyalarla hayatına yön verecek iddialı bir kitap.

nedir global öğreti?
kutsal kâse yoksa kutsal dişi yok, kutsal dişi yoksa erkek yok.
neden?
kutsal kâseyi bilmeyen bir kadın hiçbir suçu olmaksızın doğurganlığı ile yaşam enerjisi kullanan bir rahim olur ve özellikle doğurduğu erkek çocukların alt beyinlerini büyütmez, kız çocuklarını da "rahim" olarak yetiştirir.
nedir ikinci global öğreti?
bir binanın temel inşaatı bozuksa nasıl ki ufak bir depremle yıkılır, biz insanların da ana rahmindeki temel inşaatı bozuksa, yaşamı deprem gibi olur.
neden?
çağdaş bilim: annenin yaşadığı heyecansal bozuklukların cenini etkilediğini kesinlikle ispatlamıştır.
sonra kutsal kâseyi öğrenmeden gebe kalmayın, kutsal kâseyi öğrenmeden gebe bırakmayın. libido olması gereken yerde olsun.
bu kitap, bu global bilgi, neden ve sonuçlarının ayrıntılarını anlatır ve aldığımız çok sayıda "geri dönüm"e göre "iyileşme" ve "güçlenme" sürecine katkıda bulunur.

bu amaçlara uygun olarak kitap, 260 rüya analizi ve bir dinleme cd’si ile desteklenmiştir.
  1. hastalarını gördükleri rüyaya göre tedavi eden nusret kaya'nın, içinde hatırı sayılır derecede rüya analizi olan, sık sık kadın hastalarına vajinal orgazm yaşamalarını salık verdiği değişik kitabı. siz de benim gibi gördüğünüz rüyaları hiç hatırlamıyorsanız kitap sinirlerinizi bozabilir yalnız.
    mnb
  2. bilimle başlayıp maneviyatla biten kitaptır.