1. joan jett ile evliliği, paralel evrenler dahil, hiçbir şekilde gerçekleşmeyeceği için sonsuz yasta olan youser.
 2. sevgili yuzişler, hepimizin hayatında "haaaaassss... nasıl yani laaan!" dediği anlar vardır. jetthead kardeşimiz, dolaylı bir etkiyle pazar pazar bana bunu yaşatmış,kaynamış pazar çayımı püskürtmeme, dönmeyen sandalyemden düşeyazmama sebep olmuştur. nasıl mı? şöyle :

  pazarları kısmen çalışan bir insan olarak günlük rutinim haline gelmiş youreads okumalarımı yaparkene * joan jett'in bir şarkısının başlık olarak açıldığını gördüm. tabii ki jetthead açmıştır dedim ve kediyi öldürecek merakım bana şu soruyu sordurttu " ula bu solcular size neetti?" pardon bu değildi. " kim lan bu joan jett egemen? " dedim kendi kendime ve önce google amcaya danışmaya karar verdim. buraya kadar çok normal değil mi?

  ben nickimi kendi kendime bir kelime oyunu olarak buldum. sarkastik kelimesini lisede öğrendim, o zamanlar havasına çok kullanırdım. zaten biraz düz hatta patır kütür bir insan olduğum için "multiple orgasm" ı gördüğüm yerde, "aahan da buldum la nickimi" demem, benim gibi kelime oyununu seven bir adam için çok zor olmadı. internette orda burda baktım,kullanan yok. orijinallik,az ve öz nick / checked.

  neyse, bu joan ablamıza bakıyorum falan derken, yaşadığım şoktan oynadığını mı, sadece müziklerini yaptığını mı anlamadığım na şo filmin afişine denk gelmemle tam olarak şöyle bir şekil almam bir oldu! hani marjinal bendim oğlum? :'(

  şimdi nickime kim hayran olsa içimde bir sızı, bir suçluluk yaşayacak olmamın müsebbibi canım cet hanım, mutlu musun!

  neyse, bari filmi izleyeyim de fıyışamadığım yerde "filmden etkilendim ehehe" derim.

  başlığı da sabote etmiş olmamak adına : bizi dillerin, kelimelerin güzel dünyasıyla buluşturan, dolu dolu yazar, youser.
 3. "ablan x bebeğim" lafının patentinin kendisinde olduğunu iddia eden youser. sanki çok önemli bir şeymiş gibi bir de derdine düşmüş çaldılar diye bu kadar da olmaz.
 4. hiçbir şeyin derdine düşmemiş yazar. sadece kendisine özenti denmesini pek sevmez.

  ayrıca yavaş yavaş lita ford gibi gitar çalabilmeye başladığı için mutludur şu sıralar.
 5. özenti bir ergen.
 6. terk-i diyar eylemek isteyen ama bunu nasıl yapacağını bilemeyen youser.

  ne bileyim, aklıma bir şey gelince yazmadan duramayan bir insanım ben. ama sözlük de çok vaktimi alıyor. bağımlılık gibi bir şey oldu neredeyse. eve gelince ilk işim "bakalım youreas'de neler olmuş?" deyip burayı açmak oluyor.

  neyse, haydi görüşmek üzere. artık evde boş defterlere, microsoft word sayfalarına yazarım ben de zihnimi boşaltmak için.
 7. kendisine verdiğim satranç sözümü en sonunda tutabileceğim youserdir.

  kaç zamandır buluşmak icin plan yapsak hep bir aksilik yaşadık, bu sefer aksilikler olmadan rahat rahat kafa dağıtacağız birlikte.