1. Haşmetlimizi diktatör bozuntusu olarak suçlayan partiyi babasının malı olarak gören cehape genel başkanı kılıçtaroğlunun yeni vecizesi. Kendi partisinde bunları yapan başa gelince neler yapar allah bilir.

  kaynak
 2. başka partiyi desteklemek gibi olduğu için imza verilmesini engelliyor. ancak kendisi için imza verebilir. herhangi bir sorun yok.
  "başvuru için imza veren olursa partiden atarım. ancak fezlekesi olan arkadaşlarımız aym’ye bireysel başvuru hakkını kullanabilir. bunun için hukuki destek de vereceğiz. hatta gerekirse aym ile de yetinmeyeceğiz. bireysel başvuru haklarını bu arkadaşlarımız aihm’ye kadar kullanabilirler”

  ayrıca söylendiği gibi diktatörlük yapmamıştır. %5 imza toplayın yeniden seçim olsun demiştir. koltuğa babasının gibi değil, delegelerin emanetiymiş gibi sahip çıkmaktadır. başka bir partinin başındaki gibi yüksek oranlarda imza almasına rağmen koltuğuna yapışmamaktadır.

  !---- spoiler ----!
  eğer arkadaşların yönetimden ve benden bir rahatsızlıkları varsa toplarlar yeterli sayıyı, biz de kurultayı toplarız. eğer olağanüstü kongre için yüzde 10 delege imzasının çok olduğunu belirtiyorlarsa, ben yüzde 5’e, hatta daha da düşürmeye hazırım
  !---- spoiler ----!
 3. teşhisi koyuyorum sevgili youser kardeşlerim ;
  aşırı doz akp ve cumhurbaşkanı etkisi.

  kılıçdaroglu bu iş demek ki böyle yürüyormuş bende bir deneyeyim demiş gibi.
  ama olmamış.
  çünkü chp akp gibi başta kim varsa onu dinliyim grubu değildir. yani en azından hala karakterli bir kaç kişi bulunduğuna inanıyorum.