1. kadınların cinsel organlarındaki zevk alma yeri.
  çocuk embriyonik çağda eğer yoğun testosterona maruz kalırsa bu organ büyüyerek penisi oluşturur.
  kısaca kadınların penisi diyebiliriz. çünkü bu bölgedeki sinirler penisdekinden yaklaşık olarak iki katı fazladır. erekte olunca burası da sertleşir.
  bir ilginç bilgi de geçen belgeselde gördüğüm şeydir. o da şu ki sırtlan sürülerinde dişiler liderdir ve önplandadır. erkekler onları elde etmek için savaşır ve dişiyi de etkilemeye çalışır. ancak ilginç olan şu ki dişi sırtlanların klitorisleri çok uzundur ve penisi andırır. bu yüzden erkeklerin bunu penis zannettiği için dişileri lider yaptıkları yönünde bir görüş vardır. eğer dişi cinsel ilişkiyi istemezse cinsel ilişki olamaz. çünkü durum tıpkı bir penisin diğerine girmeye çalışması gibidir. cinsel ilişki zamanında klitorisi içine doğru çeker ve vajina artık cinsel ilişkiye hazırdır.
  çoğu kadın bunun pratik olduğunu düşünür çünkü hem erkek hem de kadın gibi olmanın avantajlı olduğunu düşünürler. istediğiniz zaman penis, istediğiniz zaman vajina.
  hayvanlar aleminin garipliklerinden sadece biridir (tabi insanlara göre garip)
 2. bir dokun bin ah işit.
 3. sert bir dille uyarılması gereken şımarık doku.
 4. tadımlıktır. doyumluk değil.
  trk
 5. İnsan vücudunda sadece zevk vermek için var olan tek organ.
  Yıllar boyu yüz kızartıcı uzuv, şeytan memesi gibi isimlerle anılmış.Bazı kaynaklarda kadın penisi olarak geçiyor ama penise göre iki kat fazla sinir barındırır.

  şöyle bir şey işte
 6. gerekli özeni görmeyince heves kaçıran organ.
 7. küçük, miniminnacık şeyler çok tatlı gelmez mi herkese?

  ya da küçücük şeylerden kocaman mutluluklar elde edilmez mi?

  sevin, sevilin bu dünya kimseye kalmaz'ın canlı örneğidir efendim.

  ayrıca, kadının naifliğinin de ıspatıdır.
 8. 5harfliler sitesinden ezber bozucu ve zihin açıcı, resimli, videolu bir klitoris ve orgazm yazısı. bilenler bilmeyenlere duyursun lütfen.

  "Orgazmınızı Nasıl Olurdunuz?

  Aslında başlığı “Vajinal orgazm yalanı!”, “Bizimki sizinkinden büyük!”, “Klitoris çok yaşa!” gibi daha heyecanlı ve biraz da agresif tahayyül etmiştim, ama bu da iş görür.

  Bir kadının doğumundan itibaren gerekli takım taklavata sahip olduğu, kullanım kılavuzu olmasa da yıllar içindeki deneme-yanılma yöntemleriyle kendi vücudunun biricik parçası olan organlarını tanıyacağı düşünülünce, “kadın orgazmı”nın sadece erkekler için değil, kadınlar açısından da neden üzerine bunca tartışılası, gecelerce düşünülesi, gizli gizli internetlerde araştırılası, üzerinden bir pembe diziye yetecek mutluluk, hüzün, öfke ve gözyaşı üretilesi bir olgu oluşuna insan gerçekten hayret ediyor.

  ..."

  yazının devamı için orgazmınızı nasıl olurdunuz?
 9. türkçesi "bızır"mış, elimde meb'in eski bir sözlüğü var ve direkt klitoris yazıyor.