1. sözlük içinde tanıştığım ve iyi ki tanımışım dediğim değerli youser.
  hatta abi abi size çok kanım ısındı size abi diye bilir miyim kişisi.
  allah bir ömür eşiyle, bebişiyle mutluluklar nasip etsin. bebişi aşırı güzel tütütü maşallah efenm.
  o bir güldürgeçli yazdırgaç*, ayrıca o bir makina* mühendisi.*
 2. youreads'e değer katanlardan. iyi ki buraya gelmiş, iyi ki bildiklerini, düşündüklerini, hissettiklerini bizimle paylaşmaktan çekinmiyor.

  paranikko'nun vedası editi: maşallah dediğim üç gün yaşıyor. gidişiyle üzmüstür
 3. kendisiyle mevlana ile alakalı seviyeli tartışmamıza devam ederiz diye bekliyordum. saygılı üslupla yazan biriydi. gitmesi üzücü.
 4. her derdimi dinleyen, beni anlayan, yeri geldiğinde öğütler veren abimdi. haksız yere gitti. sözlüğün böyle yazarlara ihtiyacın var eğer okuyorsan lütfen geri dön.
 5. yorumlarının % 67'den (küsüratlı yazarak inandırıcı olacağını zannetmek, aslında olmayacağını da farketmek ama gene de yazmak) fazlasını okudum.

  ben bu yazarı çok sevdim. keşke gitmeseymiş.

  ayrıca şu yorumu (bkz: #20403)
  gözlerimi yaşarttı. eşi ve minnak kızıyla mutluluklarının daim olmasını tüm samimiyetimle diliyorum.
  eğer bunu okursa bir gün, merhaba abi nasılsın? (buraya kadar gâyet normal gelmiştim neden böyle oldu ki şimdi) geri aldım onu, selamlar abi. (olmadı lan) ya abi sen anladın beni? tamam eyv.

  ayrıca şu; (bkz: #29345) yorumuyla hem kırıp geçirdi hem de kendi yaşadığım ikilemleri ve değişen görüşlerimi gözümün önüne getirdi.

  kendisi benim kayıp abim falan olabilir. ay olabilir mi öyle bir şey? lütfen olsun çünkü. hani olmaz da... olaydı eyiydi.