• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.00)
peşpeşe - ertan velimatti alagöz, suvi elif alagöz
"peşpeşe, başrollerini okan yalabık ve azra akın'ın paylaştığı 2010 yapımı türk filmi."
 1. Okan Yalabık, Azra Akın, Begüm Kütük, Cemal Hünal, Kaan Urgancıoğlu gibi bir çok "ünlü" ismi bünyesinde barındıran, görece kıyıda köşede kalmış 2010 yapımı Ertan Velimatti Alagöz, Suvi Elif Alagöz filmi.

  kesişen, bir noktada birbirine dokunan hayatları konu alan filmleri izlemeyi hep sevmişimdir. baktım şöyle bir konusuna, film böyle bir hal üzerinden gidiyor, izleyeyim dedim. tamam innarritu filmleri tadında bir film beklemiyordum amma, film de hiç olmamış yav.

  çıkmaza giren ilişkiler, kardeşlik, arkadaşlık, aşk.., hayatının kontrolünü yitirenler, savrulanlar.. iyi güzel de, film "bakın düşük bütçeli film yapıyoruz biz, samimiyet satıyoruz samimiyet!" diye fazlaca bağırmakta. hal böyleyken üstüne bir de azra akın'ın o eğreti oyunculuğu eklenince pek de keyif veren bir iş çıkmamış ortaya. zaman kaybı diyemem ama, "bu güne kadar nasıl da gözümden kaçmış" da dedirtmedi.

  illa(!) bir Ertan Velimatti Alagöz filmi izleyeceğim, "samimi" bir şey olsun diyenlere peş peşe yerine içimdeki balık'ı izlemelerini tavsiye ederim.

  gene de şunu şuraya bırakayım.