1. dövme yaptırdım kulagımda iki delik var ancak bu piercing işinden korkuyorum arkadaş. ama kaş piercingine de imreniyorum hoş duruyor namussuz.
  2. çok isteyerek taktırdığım fakat sonradan en büyük pişmanlıklarım arasında başı çeken şey.kulak kıkırdağımda var iki tane.taktırdıktan sonra 2-3 hafta sağ tarafıma yatamadım.

    daha kötüsü,saçımı kestirirken tarak takıldı,kanadı baya.arada bir banyo yaparken falan saçım takılıyor,sinir oluyorum.

    taktırmak isteyenler iki kez düşünsün.bir de aklıma gelmişken,piercingi olan arkadaşlar üzerinden 12 ay geçmeden kan bağışında bulunamıyorlar.
  3. kulaklarımı (5 kere) ve burnumu hiç düşünmeden deldirdiğim ancak akademisyen bir doktor amca sağ olsun baya korkuttuğu için kulak kıkırdığına bir türlü (çok afedersiniz) götümün yemediği olay.
  4. kulağımı 5 kere burnumu 2 kere deldirmiş biri olarak (hiçbiri acımadı) tepelerin kocakarisi'nin dediği gibi kulak kıkırdağına bir türlü cesaret edemiyorum ama çok beğeniyorum. kıkırdağın delinmesi tüylerimi ürpetiyor.

    bir de ilgilenenlere söyleyeyim delme işlemi iğneli ve tabancalı olarak ikiye ayrılıyor. en çok acıyan iğnelidir ama tabancaya göre daha sağlıklıdır. ayrica tabancayla delinen delik biraz daha dar olduğu icin kalın piercingleri takmakta zorlanabilirsiniz. deldirdikten sonra gerekli kremi sürmeyi de unutmayın. hayırlı uğurlu olsun piercinginiz.