1. klasik batı müzik terimlerini tanımlayan , genel olarak müzikler ilgili yazan daha önce dikkat etmediğim ya da yeni yazar arkadaş. hoşgelmiştir.
 2. müzik zevkini pek sevdiğim ve çok büyük olasılıkla müzikle yakından ilgilenen sohbeti güzel insan. ailecek izliyoruz paylaşımlarının sürenini bekliyoruz.
 3. şarkı seçmeye üşendiğim dönemlerde açıp listesini baştan sona dinlemişliğim var. güzel paylaşım yapmaktadır. an itibari ile seri paylaştığı şarkılar ile daha da güzel olmuştur.
 4. online olmadığı zamanlar youreads'in sol frame'i yetim kalıyor resmen. sen paylaş, biz dinleyelim badim, radyo gibi oluyor paylaşımların.
 5. şimdilik bana ön yargı ile baksa da bence alıştıktan sonra çok sevecek ama o alışana kadar ben buralarda olur muyum meçhul.
  var olasıca youser.
  lsd
 6. madımakçılara söven kundakçı. charmander.
 7. bir süredir takip ettiğim , takip edilesi yazar.
 8. badi listeme eklemişliğim olan yazar.
 9. debeye giren entrysi silindi diye olay çıkaran yazar. amacı entry yazmak değil, amacı debeye girmekmiş bunu öğrendik. hımmm nasığ değler tiğübinleğe oynamak siz türkleğ nasığ diyoğ şov yapmak*

  edit: yandaşları eksiye abanmış ehu ehu
  sidar
 10. adam bir yorum yazmış beğenilmiş ve modlar tarafından silinmişse kusura bakmayın adam ağır haklıdır. arkandayım charmander.