1. şu tweeti ile çoğu kesimin tepkisini çekecek inci sözlük admini.
 2. attığı twit ile acı bir gerçeği dilen getiren kişi.
 3. kendini internete girişen, internet girişimcisi, inci ve caps kültürünün yaratıcısı olarak tanımlayan inci sözlük kurucusudur.
 4. ilginç bir analiz ile gündeme gelen inci sözlük admini.
 5. duz mantik kurma konusunda uzman internet girisimcisi. ya 1 ya 0 mantiginda tespitleri vardir. terorist devlet universitesi mezunu, o zaman devlet universiteleri teror yuvasi. canli bomba bir bayan, o zaman bayanlar teror egiliminde.

  bu kadar cabuk ve genel tespit yapmak genclerimizin yeni ben uzmanim deme bicimi. ne zaman kurtuluruz bu sacma tespit yapma aliskanligimizdan bilmiyorum.
 6. 1) lafın özü diyorki devlet doğuya nasıl giriyorsa üniversitelere de öyle girsin.
  2) bunu dile getiren bir diğer oluşum akit denilen sözde gazetedeki sözde yazarlardır.
  3) bu şahıs da kısa yoldan paraya gidilen yolu bulanlardan anlaşılan
  4) son olarak cahilik ne üniversite okumakla ne de sözlük admini olmakla kaybolan bir şey değilmiş
 7. giriş için taban puanı istemeyen varna teknik üniversitesi mezunu arkadaş, sanırım o da bazıları gibi baş örtüsü yüzünden yurt dışında okumak zorunda kalmış.
 8. canli bomba oldugu ileri sürülen kizin babasindan alinti yapiyorum.

  "kızım ilk, orta ve liseyi marmara ereğlisi'nde okudu. daha sonra balıkesir'de üniversitesi kazanarak 2012 yılında kayıt yaptırdı. daha sonra kendisinden haber alamadık. kayıp başvurusu da yaptık. ama böyle bir olaya karışmışsa cenazesini de kabul etmiyorum"

  dedikleri her ne kadar rahatsiz etse de haklilik payi yok degil. ama üniversitelerin terörist üretme oranlari toplumun terörist üretme oranlarindan fazla degildir diye düsünüyorum.
 9. milliyetçilik oyunu oynayan kişidir. aslında bir pkk sevicisi olduğunu burada görülebilirsiniz.