1. Bilindigi gibi ehliyetler AB uyum sureci kapsaminda degistiriliyor. Bunin icin odemeniz gereken bedel 15tl. Ancak bu 15tl nin 13tl si maliyeye degerli kagit bedeli olarak gonderiliyor. Beklenen hasilat 322 milyon tl. Bu rakam maliyenin 2015teki tum gelirlerinin yarısından fazla. Birileri yine cebe birseyler indiriyor diego dur bakalim..

    odaTV haberi
  2. hep böyle olduğundan, kanıksanılmış mevzudur.
  3. aslında bedeli 15 liradan fazladır. esas sorun sağlık raporudur. bu rapor için ödeyeceğiniz ücret değişken olabilir. eski h sınıfı sürücü belgesi yeni düzenleme ile kaldırılmış ve 1 ocaktan beri verilmemektedir. ''sürücü adaylari ve sürücülerde aranacak sağlik şartlari ile muayenelerine dair yönetmelikte değişiklik yapilmasina dair yönetmelik'' kaosa yol açabilecek niteliktedir. en basit olarak vücut kitle indeksi 33 üzeri ise tüm gece polisomnografi yapmadan sürücü belgesi verilemiyor. allah aşkına vki 33 altında kaç otobüs veya kamyon şoförü var? ''dürtü denetimi bozukluğu, patlayıcı dürtü bozukluğu sürücü belgesi alamaz, daha evvel verilmiş ise iptal edilir'' diyor yönetmelik. kaç tane taksici veya minibüsçü bu maddeye takılmaz? yani anlayacağınız artık sürücü belgesi almak zor.
  4. şimdi benim ehliyetim kayıp,yenisini çıkarmak için de bir girişimde bulunmadım,120 lira civarı bir ücret istemişlerdi.ehliyetler değiştiğinde ben de 15 liraya tekrar ehliyet sahibi olabilecek miyim ? bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim.
  5. parası falan bir kenara keşke tasarımını daha güzel yapsalarmış. şimdiki ehliyetler göze daha hoş geliyor.
  6. ehliyet alırım ehliyetler değişir pasaport alırım pasaportlar değişir. bu devletin benimle bi alıp veremediği var