1. türk işi "bir milyoncu" nun alaman versiyonu.
  diş fırçasından, asma kilide, halıdan, saksıya, atletten, yoga minderine, kahve makinasından, abajüre ve hatta almanya'da arabaya kadar satan firma.
  bazı malları çok kalitelidir. müşteri memnuniyeti hadsafhadadır. internetten aldığınız ürünü koşulsuz mağazaya iade edebiliyorsunuz. kahvesi diğer kahve zincirlerine göre daha ucuzdur ( kalite olarak daha aşağda) özellikle çarşamba günler teyze akınına uğrar bunun sebebi haftalık ürün değişiminin çarşamba günü olmasıdır.
 2. çok zor durumda kalıp inernet üzerinden kahve almadığım zamanlarda kullandığım kahve satıcısı.
 3. uzun süre adını telaffuz edemedim. bir şekilde öğreniyor sonra insan zaten, alışıyor.
  sanırım ben adını söyleyemediğim diğer kahve zincirinden daha samimi buluyorum burayı. biraz ürkek biraz utangaç bir şekilde gidip kasa tarafına kahve çektirebiliyorum.

  internet sitesine bakıyorum bazen, ürün çeşitliliği göz dolduruyor ama fiyatları uçuk geliyor. muadillerine göre belki de iyidir; belki de ön yargıları aşmak gerekir.
 4. böyle sanki eve yeni taşınılmış, her şey her yerdeymiş de oturup bir yorgunluk kahvesi içelim diye sıkış tepiş eşyaların arasına çömelinmiş hissi yaratıyor bende.
 5. iki sene önce kahve makinesini aldığım kahve zinciri. ben makineyi aldıktan bir sene sonra, makine ile ilgili çok fazla şikayet aldıklarını, bu nedenle eğer makinemi herhangi bir şubelerine iade edersem anında bir üst modeli ile değiştireceklerini belirttikleri bir mail ve sms mesajı aldım. üstüne birde telefonla aradılar. makinemde herhangi bir problem olmadığını, son derece memnun olduğumu ve ürünü değiştirmek istemediğimi söyledim. ayrıca müşteri memnuniyetini önemsedikleri için de teşekkürlerimi iletttim. yaklaşık bir saat sonra tekrar arayıp müşteri bilgilerini güncellediklerini söyleyerek adresimi istediler. iki gün sonra da evime içi kahve ve çikolata dolu kocaman bir paket yolladılar.

  tanım :kendilerini istismar etmeyen müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapan firma.