tus


 1. senede iki defa yapilan, zeki ve basarilidan ziyade en azimli ve sebatliyi belirleyen sinavdir. ustelik bu sinav sonucunda en yuksek puani alanlar genellikle dermatolog olmayi tercih etmektedirler. dunyanin en basarili dermatologlari ulkemizde olacak. peki bu tercihin sebebi nedir? risk az, dayak yeme orani düşük, şikayet orani düşük, geliri yüksek...
  beni turk dermatologlarina emanet ediniz.
  t
 2. ilkbahar ve sonbahar dönemleri olmak üzere senede 2 defa ösym tarafından uygulanan sınav.temel bilimler ve klinik bilimler olmak üzere 2 aşamadan oluşur.dünyanın en zor 3 sınavından biri gösterilir(kaynak götüm).

  sınava girmek için 220 tl gibi bir parayı gözden çıkarmak gerekir.2015 yılında giriş ücreti 100 tl olan bir sınavın 2016 yılında giriş ücretinin neden 220 tl olduğu hala akıllarda bir soru işaretidir.( eee tıp çok gelişti aslanım eheehee esprisini yapanı direkt engelliyorum)
 3. 188 net ile türkiye 97. olduğum sınav. çok emek vermek gerek. başka türlü başarılmıyor bu illet
  bilim
 4. yaklaşık olarak 2 yıl sonra gireceğim sınav. tusdata, tusem gibi çakal dersanelere mal varlığınızı (özellikle tusdata) yatırarak kaydolup hazırlanmanız gereken sınavmış ki istediğiniz yüksek puanlı alanları kazanabilesiniz. peki bombadil kardeşiniz ne yapti? kayıt olduğu dersaneden ayrılmak için başvurup tus'a kendi çabasıyla hazırlanmaya karar verdi. psikiyatri bölümünü gerçekten idealist bir yaklaşımla (yok çok rahat yok geliri iyi gibi nedenlerle değil gerçekten başarılı ve faydalı olabileceğimi düşündüğüm için) isteyen bombadil kardeşinize dersanesiz olur mu, olursa nasıl olur gibi konularda yardımcı olabilecek varsa allayın pullayın mesaj kutumu lütfen.
  düzeltme; dershaneden ayrılmamı imkansız hale getirdiler. hazırlanacaklara tavsiyem yazılmayın dershaneye falan çalışın yeter. zira dershane o kadar yoruyor ki çalışmak istemiyorsunuz.
 5. üç kez kazandığım sınav. dershane falan hikayedir. psikiyatri gibi puanı çok yüksek olmayan çocuk psikiyatri hariç bir bölüm isteniyorsa yapılacak basit. dershanenin size katacağı en fazla on soru. yapılacak iş youreadsmiş twittermış facebookmuş sinemaymış diziymiş arkadaşmış hepsini bir kenara koyup it gibi ders çalışmak. giren kardeşlerimize başarılar.