1. alkolik olanla sevgili olmaktan farksızdır.
 2. sıradan bir olaydır. günümüzde uyuşturucu kullanmayan mı var. örnek vermek gerekirse futbolla beyniniz uyuşturuluyor. din ile zihinler bulandırılıyor. uyuşturucu denilen maddelerin bu kadar zararlı olduğunu düşünmüyorum.
 3. zaten adam akıllı uyuşturucu kullanan birinin çevresi yine uyuşturucu kullanan kimseler tarafından oluştuğu için pek bir sorun olmaz diye düşünüyorum. daha doğrusu böyle gördüm. eve kapanırlar hatta bunlar günlerce. tam mezarcılardır. tencere kapak misali takılırlar işte.
 4. merhabalar. uyusturucudan kastiniz nedir bilmiyorum, duzenli olmasada ayda 2 3 defa esrar kullaniyorum. bazen sariyorum bazen kova yapiyorum.

  bu eglenceyi yaparken her zaman birlikte bira ictigim arkadaslarim oluyor ve tabiki genelde cocugun yasi benden buyuk oluyor. ve suraya varmak gerekirse bu arkdaslarimdan,

  biri istanbul`da bir devlet universitesinde docent
  biri istanbul`da bir lisede beden egitimi ogretmeni
  biri istanbul`da bir lisede mudur yardimcisi
  biri leh bir arkadasim varsovada bar`i var
  biri leh bir arkadasim polonya`da yayinlanan bir tv showunun yoneticilerinden
  .
  .
  .

  evet bir iki arkadasimi daha ya da abilerimi sayabilirim. ve ne bu insanlar bana uyusturucu teklifini yapti ne de ben onlara ortak bir karar alma mekanizmasiyla gerceklestirdik.

  yani uyusturucu kullanan insanlar illa alt sinif olan gereksiz insanlar degiller. onu soylemek istedim.(bu arada ben gereksiz bir insanim)
 5. sevgilimin sigara içmesini bile istemezken bırakmasını sevgili olma koşulu olarak sunarım sanırım. umarım kör olacak ve kabul edecek kadar aşık olmam
  wtf
 6. uyuşturucu derken bonzai, ot, çakmak gazı, kolonya, bally vb. ucuz ürünler falan kast edilmiyorsa gayet uygundur.
  o kokain i herkes çekemez.
  ramel
 7. requem for a dream filmi geldi direk aklıma.
  uyuşturucu bataktır arkadaş. tamam alt sınıf yada kötü olmayabilirler hatta belki aralarından bazıları çook çok iyi mertebelerde çok kaliteli insanlarda olabilirler ama benden uzak olsunlar. böyle sevgili istemem sanırım.