1. yılların müzik playerı, kişinin vazgeçilmez dostu.

  bir ara gelişimi durdurulmuştu da kıyamet koptuydu, kim ayrı kalabilirdi ki o yeşil siyah windows 98 arayüzünden.
  pan
 2. sanırım artık varolmayan müzik çalma programıdır...
  o şimşek işaretini unutmayacağım...
 3. bir zamanların korkulu playeri, bilgisayarım kaldıramaz donar kalırdı. hey gidi günler hey...
 4. kappa
 5. kullandığım medya oynatıcı.
  ramel
 6. altta winamp ustte bazen need for speed bazen midtown madness bazen fifa sonra pes hatta yeri geldi nba epey tesvik-i mesaimiz oldu. dusunuyorum da yillar yillar olmus. aslinda bunu yaslanmak basliginin altina yazsak daha iyi olurdu.
  uye
 7. windows amplifier, kısaca winamp, time warner şirketine bağlı aol tarafından satın alınan nullsoft firması adına tescilli olan, justin frankel ve dmitri boldyrevbu tarafından nullsoft firmasının adıyla geliştirilen kişiselleştirilebilir özelliklere sahip kişisel bilgisayar ve android aygıtları için çoklu ortam oynatıcısıdır.

  görüntülü ses dosyalarından ziyade, mp3, wma, waw, midi, aac gibi ses dosyalarını yürütmek için kullanılan en eski (1997) ve en popüler medya oynatıcı programlarından biridir. equalizer özelliği hayli kullanışlıdır. farklı renklendirme ve ışıklandırma özelliklerine sahip birçok ara yüz seçeneğine ve çeşitli eklentilere (plug-in) sahiptir. arka planda çalıştırılabilir. biçim ve kod çözücülerin izin verdiği 5.1 çevresel ses dağılımını desteklenmektedir. en önemlisi ise, ses dosyalarının bilgilerini düzenlemek için en kullanışlı programdır.