1. Neresinden tutsanız elinizde kalacak, insanı insanlıktan ve adaletten soğutacak haber.

  "Yargıtay, çocuklara yönelik cinsel istismar konusunda tartışma yaratacak bir karara imza attı. Yargıtay 14. Ceza Dairesi, Düzce’de 8 yaşındaki kızını birlikte yaşadığı A.G. ile ilişkiye girmeye zorlayan, bu amaçla kızını döven ve cinsel içerikli film izleten anne F.Ü.’ye “cinsel istismar suçuna teşebbüs” suçundan verilen 9 yıl 4 aylık hapis cezasını bozdu. Kararda, sanıkların eylemlerinin “hazırlık aşamasında kaldığı ve teşebbüs aşamasına ulaşılmadığı” vurgulandı. Yargıtay Ceza Genel Kurulu da dairenin bu kararını onadı. Bu karar sonrası yeniden yapılacak yargılamada her iki sanık beraat edecek."

  (Linkte haberin devamı ve telefon konuşma kaydı da var :/ )
 2. almanya'nin sesi web sitesinde gecen bir haber vardi, ab sinirlari icerisinde gerceklesen tecavuz ve cinsel saldirilar hakkinda tutulan istatistikleri yayinlamislardi. son 10 yillik dilimde bu suca karisanlarin ciddi kismi tahmin de edebildiginiz gibi ortadogu'dan gelen gocmenler.

  ab ulkelerini ahlaksizlikla suclayan arap sevicilerin bu haberi atlamalarini tuhaf karsilamamistim. cunku onlara gore vak'a-i adiyye sayilan bu tip eylemlerin dogal bir tepki oldugunu dusunenlerin orumcek agli ufak beyinlerinin urettigi sapkin dusunceler oldugunu bilebiliyordum.

  ensest, pedofili, cinsel saldiri suclarinin bu kadar cogalmasinin da halkin bir kisminin yillardir yaptiklari pisligin artik kaba sigmamasi olarak goruyor ve cehalet ortusuyle kaplanmis cogunlugun sadece hamaset edebiyati yaparak yaptigi en iyi sey olan kufretmenin otesinde bir tepki vermeyecegini, aleladelestirecegini saniyorum, biliyorum.

  8 yasindaki savunmasiz bir kiz cogunu sevgilisine ikram edemedigi icin kasarlanmis sozde anasina ceza vermeyen adalet mekanizmasinin da anasini sikeyim!
 3. şimdi o kızın babası eşini öldürse hanginiz suçlayabilir?
  edit: tam tersi bir durum olsaydı babası ilişkisine kızını alet etseydi kızının istismar edilmesine herhangi bir şekilde katkısı olsaydı ve kızın annesi eşini öldürseydi o kadını kim suçlayabilirdi?

  ayrıca o adamın da kesinlikle kimyasal yollarla hadım edilmesi lazım.
  ülkecek sapıttık sert önlemlerin alınması lazım.

  edit 2: kısmi spoiler içerir. bu tarz suçlarda kesinlikle black mirror daki ceza şekli (bilen bilir) uygulanmalı. tabi önce suç olduğunun kabul edilmesi gerek. işe bak amk taş yağsın üstümüze de kurtulalım.
  vagus
 4. cennet analarının ayağının altındadır diye bir söz vardır.

  şimdi bu kadın ile cennet kelimesini yan yana koyacaksak işimiz var cidden. öbür taraftan bakıyorum çocuklara hallenebilirsiniz diye fetva çıkartanlar, 46 erkek çocuğuna tecavüz edenler, kızına tecavüz edenlerin kol gezdiği bir toplumdan ne bekliyoruz bilemiyorum.

  gerçekten dünyanın sonu gelmediği için hergün daha da sinirleniyorum.
 5. bu ülkedeki hiçbir şey beni şaşırtmıyor artık.
 6. bi yargitaylarin ismi öğrenilemez mi bu karari veren adami sosyal medyada linç edebilsek bir şekilde icim rahatlayacak.
 7. bu ülke de zaten kötülüklere ceza verilmediği için hiç bir iyilik cezasız kalmaz diye deyim türemiş.

  tecavüz eder erken boşaldı, bağırmadı, eski eşi, bakire değilmiş diye indirim yaparsın.
  8 yaşında ki kızın hayatını alt üst ederler, henüz etmemişler dersin kararı bozarsın.
  sonra da çıkar hukuk her şeyden üstündür diye cırlarsın. lanet olsun sizin üstünlüğünüze de hukukunuza da.
 8. sövsem ne fayda sussam gönül razı değil
 9. anne olmanın hakkını bırakın, insan olmanın hakkını veremeyen bir kadının öz çocuğuna yaptıkları.

  cahillik, vicdansızlık, eğitimsizlik aklına ne gelirse var da, bu insanı yargılayanların da bu kalitesizlikte olması... son nokta.
  ozumm
 10. her şeyin akp kafasının eline geçtiğini bir kez daha gösteren haber.