1. yesinler tabi afiyet şeker olsun da o kadar yemek nereye gidiyor diye de düşünmüyor değilim. ünlü şairin sözüyle açıklamak gerekirse insan gerçekten hayret ediyor.
 2. bağırsaklarla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. sanırım bunların bağırsağı biraz daha kısa oluyor diğerlerine göre.

  not: bunlardan birisi de benim.
 3. ne yapalım allahsızlar; bağırsaklarımızı mı kestirelim?!?!?
  yemek bile yemeden kilo almayı başaran biri olarak; az yemek, spor yapmak vs elimden ne gelirse yapıp ancak zayıf kalabiliyorum.
  öbür tarafta size bir gram hakkımı helal etmeyeceğim. (yaş faktörünü de hatırlatırım, bir yaştan sonra hepimiz aynı olacağız.)
  size olan nefretim, kafasını yastığa koyar koymaz uyuyanlara olduğu kadar...
 4. hususi olarak tenya yutmuş insanlar da olabilir bunlar.

  bir zamanlar bazı kadınlar arasında moda olan bir şeydi buydu, hala var mıdır bilemem.
 5. o yediğiniz şeyler boğazınıza takılıp 2 bardak su içtikten sonra anca gidiyorsa veya o yediğiniz şeyler midenize oturuyorsa ve yemekten hemen sonra cır cır olup koştur koştur tuvalete gidiyorsanız bilin ki sebebi benim ahımdır. su içsem kilo alıyorum arkadaş. tam göbeği bin bir çaba ile düzleştiriyorum yine ayva olup çıkıyor. neyse ki sadece ayva kıvamında tutabiliyorum göbeğimi yoksa ahım çok daha ağır olurdu. yemek yemeyin la siz.

  gitar çalıp, güzel resim çizebilen allahsızlar sizlerde tehlikedesiniz.
 6. tamamiyle sporla alakalı durum. bazılarının kilo almaması metobalizma durumu.
 7. bende bu genellemeye giriyorum.ne kadar yersem yiyim 2 kilo alamıyorum kendimi tanıdığımdan biri boy ve kilom birbirine oranlı fit bir şekilde,berbat bir şey bu.herkes gibi kilo alıp göbek yapıp göbeğimin üstünde uyumak istiyorum...
 8. umarım hepinizin soyu tükenir, evrimde basamakları atlayamaz doğal seçilimde elenirsiniz inşallahh
 9. bende bunlardanım gece saat 12'de karnıyarık yedim üstüne yarım tepsi baklavayı gömdüm bir sürahi suyu sünger gibi emdim yok bana mısın demedi.

  not : boyum ve kilom eşit yağ oranım düşük.