1. bir youtube sayfası. embesil youtuber'lar tarafından telif saldırısı yediği için videolarını daha çok facebook sayfasına yüklüyor: yorekok facebook

  şimdi gelelim bilgi kısmına;

  bu kanal ve facebook sayfası benim mental pornom. bu adam o embesillere laf soktukça vücudumdaki bütün kaslar kasılıyor, titremeye başlıyorum ve göz bebeklerim kayıyor... bu adam yaptığı işi bırakmasın diye her perşembe akşamı tanrıya göz yaşları eşliğinde yalvarıyorum. şeytan halimle "tanrım bu hazzı benden alma diye!" sayıklıyorum.

  insanın altına sıçması popüler olsa, popüler kültür tarafından havalı bir trend olarak lanse edilse altına sıçmakta tereddüt etmeyecek bir yığın embesilin varlığından duyduğum ruhsal ızdırap neticesinde yatağıma uzanıp hayatın ne kadar boktan olduğunu, o insanların hayatlarını nasıl öyle umarsız bir mutlulukla sürdürebildiğini ve bütün hayatımı sadece belli bir zeka seviyesinin altındaki embesilleri öldürecek bir silah üretmeye adamayı düşünürken bir an yorekok'la karşılaştım. o ilk videoyu izlediğim anı hiç unutamıyorum. odamı saran sigara dumanı yüzünden kurumuş gözlerim bir anda muson yağmurlarını kıskandıracak bir coşkuyla akmaya başladı. videonun ortalarına doğru joker psikopatlığıyla kahkahalar eşliğinde ağlarken buldum kendimi. videonun sonuna doğru aldığımdan hazdan dolayı kendimden geçip yastığımı bacak arama sıkıştırmış, köşesini ısırarak sevinçle ağlıyordum.

  varoluş gayesini siktiğimin embesillerinden siz de en az benim kadar nefret mi ediyorsunuz? "ben doğada bu geri zekalılardan daha akıllı en az 50 hayvan türü sayabilirim!" mi diyorsunuz? böyle geri zekalıların sırf o zeka seviyesiyle oksijen tükettiği için itlaf edilmesi gerektiğine mi inanıyorsunuz? o zaman haftada bir doz "yorekok" alın ve hayat sizin için daha katlanılır olsun.
 2. yorekok ve bahsedilen embesiller hakkındaki tüm düşüncelerim yukarıdaki entryde gayet iyi belirtilmiştir. yorekok insanlık için bir umut kaynagidir. bazı insanlara olan nefretimi tutamadigim zamanlarda birkaç videosunu izler, güzel insanlar da hala var düşüncesini ozumserim. böyle youtuberlar hep olsun diye dualarimi eksik etmem. iyiki varsin yorekok.
 3. izledikçe, halihazırda her türlü medyanın yozluğuna dair fikirlerimin bire bir örtüştüğünü gördüğüm nam-ı diğer babakok. yorekok'a copyright strike atan büyük(!) kanallar, atmaya da tutmaya da devam etsinler. onlar devam ettikçe babakok doğru yolda demektir.
  ago
 4. kendi deyimiyle "türkiye'nin en b*ktan ve gereksiz youtube kanalı"dır.
 5. (bkz: leafy is here) isimli yabanci youtube kanalinin turkiye subesidir.
 6. özentileri çıkıp bunu da bir trend haline getirecek diye korkmuyor değilim. babakok +1