1. sözlüğün popülerleşmesi ve büyümesi ile moderatörlerin sözlük kabadayısı kesilebilme durumudur.ben kendi açımdan böyle birşey yaşamadım ama bir yazara sen yalan söylüyorsunda diyemem.insanların hizmet ettiği ( moderatörlük bir hizmettir ) kitle büyüdükçe ego yapıp ben sizin ağanızım ben ne dersem o olur,durumu görülmeyecek birşey değildir.yönetim muhtemelen bu durumla ilgilenir.
  2. tam buyume evresinde olan sozlugun cok dikkatli yaklasmasi gereken kuraldir. aksi halde bu ahali baska bir yere de gocmesini bilir.
  3. benim de bir girdim bu sebeple silindi. ben de bir başlığa -bu mümkün mü nolur olsun- şeklinde bir şey yazmıştım. silinmiş. ne alaka acaba? bu sitede mesajlaşmak serbest değil mi zaten. ben mesaj yazmak istesem gider youserın kendisine yazarım. demek ki başlığa girmişim. üstelik fark ettim bir başlıkta bana sataşma var. şimdi ben ona cevap versem benim girdim silinecek. peki o youserınki? moderasyon göreve. daha şikayet mailime de cevap gelmedi zaten.
  4. orta da ciddi bir durum/suçlama var.

    eğer ki yazdığımız yorumlara moderasyonun yazı içeriğinde değişiklik yapma hakkı varsa lütfen tarafımızı bilgilendirin.

    düzenleme : moderasyon mesaj atıp, kesinlikle yorum içeriğini değiştirme gibi bir şeyin söz konusu olmadığını belirtti.
  5. başlığın altında o konu ile ilgili bir açıklama olmalı diye düşünüyorum. yani her yorum kendi başına o başlığın anlamına ilişkin bilgi barındırmalı. birine cevap olarak bir yorum yazdığınızda genelde o yorum kendi başına başlık için anlamlı bir açıklama içermiyor. benim de bir yorumumu sildiler. özetle bu çıkarımı yaptım. böyle herşeye muhalefet olmayalım, kendi başına anlamsız yorumlar ve ekşi sözlüğün zıvanadan çıktıktan sonrasında olduğu gibi trollük içeren saçma yorum ve başlıklarlardansa silinmesi daha iyi. bu mağduriyet, özgürlüklerin kısıtlanması edebiyatı ülke yönetiminden bize hastalık olarak bulaşıp aldı başını gitti...