1. sofrada sıçmakla, ifade özgürlüğünü bir tutmayın mesela. ya zaten niye cevap veriyorum ki, ilkokulda "arkadaşın camdan atlasa sen de mi atlayacaksın" diyen dallamalardan farkın olsun işte.

  bir de şunu günde 3 doz okumayı ihmal etmeyin. iq yükseltici etkisi kanıtlanmıştır. http://wp.production.patheos.com/blogs/friendlyatheist/files/2008/01/addiscartoon1.jpg

  edit: ha bir de, uzun yazınca haklı olacağınız gibi bir hataya düşmeyin :)
 2. farklı bir bakış açısı göstermek için saçma sapan entryler giriliyor. bir de trolleme sevdasından vazgeçmeli. 2 3 yazarın görevi bu resmen
 3. şimdilik sokuşlu futbol tartışmaları gündemde gözükmüyor. mümkünse hiç gözükmesin. fanatik bir yapım var ama eblehce konuşulan futbol siyaset yorumları ciddi anlamda hayattan bezdiriyor.

  birbirimizi kırmadan sanki her hafta bir yerde toplanan, kahve içen insanlar gibi davranalım. gerçekte söylemeye cesareti olmayan insanların gelip burada atıp tutması hoş değil.

  gördüğüm kadarıyla entelektüel diyebileceğim bir sürü insan var ve bu insanların kıymetini bilelim ahali. dışarısı dar görüşlü ve bilmediğini bilmeyen insanların sirki olmuş durumda ahali.
 4. herkes herşeyi bari burada rahat rahat konuşsun. yazarlardan tek beklentim saygı.