1. benim gibi üstün zekalıysanız doğal olmanız yeterli. eğer sıradan biriyseniz hiç uğraşmayın o isterse ağınıza düşer istemezse götünüzü yırtsanız olmaz o iş.
 2. böyle bir başlık açmamak kural 1
  (bkz: ayar)
  not: ben de aldım oradan biliyorum :)
 3. zeki olmak cinsiyetci soylem de bulundurmayi getirir degil mi? avlamak ne? kus mu vuruyorsun? zeki kadin kelime arasindaki serefsiz kisiliginizi gorur cok ugrasmayin bence.
 4. eğer zeki bir kadının ilgisini çekebildiyseniz, siz onu avlayamadan o sizi avlar. ruhunuz duymaz hemde. eğer ki ilgisini çekemediyseniz, götünüz ile kuş bile tutsanız nafile.

  peki ilgilerini nasıl çekebiliriz? tam bir muamma. çünkü istedikleri şey bazen çok basit olabilir hemen fark edebilir ona göre yapmacık olmayan tutumlar sergiliyebilirsiniz. bazen de çok komplike olabilir, önüne integral sorusu koyulmuş sözelci gibi kalırsınız. iyi gözlem yapmak yani bu işin sırrı.

  şimdi bana diyeceksiniz ki ; hani sen abazaydın, yedi yıldır saptın, neden seni dinleyelim? evet haklısınız. ama bende, zeki bir kız ve onu tavlamaya çalışan bir yiğidoyu çok iyi gözlemledim. oradan biliyorum
 5. asıl tavlayanın (bazılarının deyimiyle avlayanın) kadınlar olduğunu hala anlayamadıysanız,geçmiş olsun..bir bardak soğuk su iyi gider..
 6. onun ilgisini çekebilecek kadar zekiyseniz o zaten sanki siz onu tavlamışsınız gibi takılır ve aranızda birşeyler olmasına izin verir. başka bir seçenek yok.
 7. susturucu kullanın.

  ha bir de rüzgarı hesaba katın.
 8. başlık cliff kokuyor..
 9. sorun zeki kadin avlayabilmek ya da avlayamamaktan ziyade , sonrasında zeki kadinla ne yapabileceğini çözmek bence.
  bi şekilde avlarsiniz eyvallah da hakkini veremezseniz sıkıntı büyük.
  sonra çeşit çeşit triplerle kadini susturmaya ya da ezmeye hatta aldatmaya ve boylece ego kanıtlamaya calisilan bi freak show'a dönüşmesin.
  mundar etmeyin isi bilenine birakin.
 10. bir müze salonun duvarında yazan yazı:

  sürekli saçma sapan tiksinç esprilerinize katıla katıla gülüyorsa o kadın bir alıktır, ortamdan hemen uzaklaşın.

  oturup konuşurken fazlaca sıkılmıyorsanız o kadın piyangodur, 5 sene sonra aynı hisleri taşıyıp taşımayacağınız son derece belirsizdir. kaçıp kaçmamak arasında ikileme düşerseniz şansınızı kaçmaktan yana kullanın.

  eğer bir kadınla tartışırken bile kendine hayran bırakabiliyorsa, o kadın zekidir, boşuna onu aramayın, zamanı gelmişse gelir o sizi bulur.