the last man on earth - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.93)
the last man on earth
phil miller ailesini çok seven ve bankadaki işinden nefret eden sıradan bir adamdı, ancak şimdi insanlığın son umudu! dünyada kalan son insan olan phil, gezegende bir canlı olduğunu daha fark eder. bu iki yabancı, insanlığın kurtulması için tüm farklılıklarını göz ardı edecek ve işbirliği yapacaklardır.
 1. en son izlediğim ve yeni sezonunu iple çektiğim dizidir. tam izleyecek bir şey bulamıyorum derken ilaç gibi geldi. üstelik az önce fark ettim, tamamen ismini beğenip izlemeye karar verdiğimi sanıyordum ama burada izleyeceğim dizilerin arasına almışım zaten. (kendime not:profilini daha sık kontrol et)

  bence konu muhteşem. paraya kıyıp çektikleri sahneler de absürt karakterler de muhteşem. ben ki insanlardan pek hazzetmem. dünyada yapayalnız kalsam ben de diğerlerinin peşinden gider miydim acaba çok merak ediyorum.

  yıllarca sürse yine izlerim herhalde. puanım 9.0/10

  !!!!!!!izlemeyen için çok ağır spoiler!!!!!!!


  1.evet phil çok ve gereksiz konuşuyo ama adam yapmış diziyi en çok o konuşçak tabi. bir şeyleri yakmasının parçalamasının hastasıyız.
  2. melissa' nın güzel ama çatlak çıkması da güzel bir ters köşe
  3. gail'i de güzel harcadılar yalnız. adamların dibindesin ama yalnızlıktan ölüyosun.
  4. nolur mike ölmemiş olsun (:
  5. bebişler doğsun artık
 2. 4 sezondan sonra iptal edilmiş dizi. will forte (phil) 5. sezon çekilseydi neler olacağını açıklamış ve insana keşke iptal olmasaydı dedirtiyor.
  nesli