Hakkımızda

Youreads, mevcutta bulunan kitap, müzik, sinema vs. tarzı katalog web sitesi konsepti ile sözlük konseptinin birleşimi şeklinde tasarlanmış ilk interaktif katalog sözlük uygulamasıdır.

Youreads, kullanıcılarına özelleştirilmiş kitap, yazar, sinema, dizi, müzik ve video kanallarında kendilerine ait katalog hazırlayabilme (okunacaklar listesi, okundu listesi, favori kitap-yazar-film-dizi-müzik-video listesi vs) imkanı sunmakta, bunun yanı sıra diğer kanallarda çeşitli konu ve kavramlar hakkında yorum yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Katalog İçeriği

Youreads bünyesinde 7615 adet kitap, 4256 adet film, 1199 adet yazar bilgisi bulunmakta olup, üye olsun ya da olmasın ziyaretçilerin incelemesine açılmıştır. Sisteme üye olan kullanıcılar söz konusu içerikleri yorumlayabilme, oylayabilme ve içeriği kullanarak kendi profillerini şekillendirebilme imkanına sahiptir.

Kurallar ve Yönetim

Telif Hakları

Sitede yer alan katalog bilgileri tamamen tanıtım amaçlı olup, kullanıcıların sanata ve edebiyata teşviki amacıyla; isim, afiş ve tanıtım yazılarından oluşmaktadır. Site dahilinde hiçbir eserin tamamı paylaşılmamakta ve hak ihlali yapılmamaktadır.