1. uzun süredir dedikoduları yankılanan, lakin an itibariyle resmileşen canlı müzik organizasyonu. nebula festival isimli yeni bir müzik festivalinin de başlangıcı olacakmış. fakat henüz muse dışındaki katılımcılar belli değil. gönül bir şebnem ferah istiyor vallahi.
  biletler ise 14 nisan'da satışta olacakmış.

  resmi açıklama:
  http://muse.mu/news,nebula-festival_2742.htm

  biletix:
  http://www.biletix.com/etkinlik/TLEKC/TURKIYE/tr

  edit: biletler satisa sunulmustur ve on gruplar aciklanmistir.
 2. ölmeden önce konserine gidilmesi gruplardan biri, yaşasın :) da mekan olarak küçükçiftlik park çok kötü yahu, hem küçücük alan hem de böyle bi grubu niye orada misafir ettiğimizi anlamış değilim.
 3. türkiye'de çok dinleyicisi olmadığını düşündüğüm gruplardan biridir muse. sonunda istanbul'a geliyor demek. küçükçiftlik park küçük bir yer gerçekten de, belki de biletix de benim gibi talebin az olacağını düşündüğü için böyle bir yol izlemiştir. keza dinleyicisi gerçekten az muse'un. ben de 1 sene öncesine kadar bilmiyordum, bir kaç facebook grubundan duydum. ardından da en yakın arkadaşım sayesinde dinlemeye başladım az buçuk da olsa. bu grubun gelişi bir mesaj mıdır bilmiyorum ama kitlesi çok olmayan gruplar istanbul'a gelmeye başladı. kim bilir belki yakında godsmack'de gelir. göreceğiz...

  tanım: kaliteli bir ingiliz rock grubunun kesinlikle gidilmesi gereken türkiye konseri...
 4. offlatan konser.

  insan bir japandroids, arcade fire, chvrches veya m83 getirir. muse nedir.
 5. muse un bildirimlerini twitterdan actigim icin turkey yazisini gorur gormez ciglik attigim olay.cok mutluyum cok ,su sikici hayatimin bir gunu efsanevi gecicek ona seviniyorum.
 6. böyle büyük grupların konserine gitmek bana hayal gibi gelmiştir hep. ben de facebook hesapları üzerinden paylaşımlarını görünce tebessüm ettim.. ahh keşke gidebilsem, delicesine o şarkılara eşlik etsem.. madness özellikle..
 7. katılmayı çok istediğim konser, özellikle plug in baby, knights of cydonia gibi parçaları canlı dinlemeyi çok isterim.

  istanbulda yaşayan arkadaşlar mesaj atıp kalacak yer, ulaşım gibi konularda bilgi verebilirse, kısacası kafamdaki soruları aydınlatabilecek birisi varsa çok mutlu olurum.