1. lunaparka düzenlenen saldırıdır.
  en az 50 ölü var diyorlar.
  şimdi de hedef çocuklar..

  bbc
  insanhaber
  mert
 2. bbc'nin aktardığı dedikodulara göre paskalya yortusu için parklara giden hristiyan ailelerin hedef alındığı saldırı.
 3. bir kez daha yanılmıyorum sanırım. dünyanın terörü tek.. sadece ayrıştırmaya çalışanlar bunu pek güzel yapıyorlar. adlarını farklı koydukları askerleri her yerde. birilerini inandırıp her seferinde daha çok ayrıştırma derdine düşüyorlar ama hedefleri değişmiyor; "masumlar"..

  ölü sayısının giderek arttığı, masumların katledildiği yeni intihar saldırısı. sırada neresi var? iki günde bir dünyanın bir ucundan bir ucuna insanlar ölüyor..
 4. lunapark lan orası, lunapark anasını avradını siktiklerim, çoluk çocuk eğlenmek, şu anasını siktiğimin dünyasında az biraz neşelenmek için gidiyor lan, lunapark lan orası, çocuk kaynıyor lan orda. sizin ben inanç sisteminizi sikim hangi dine inanıyorsanız amına kodumun teröristleri.
 5. "ankara"ya yas tutmadıkları için avrupa'ya söven çoğu kişinin bir yerine takmayavağı saldırı olacaktır. biz de bu değil miyiz zaten? kendimize bir şey olunca her türlü desteği isteriz ve ilgi bekleriz ancak nankörüz. birkaç hafta sonra kim hatırlayacak bu saldırıyı? hiç kimse.