1. edit:başlığın ilk hali kadının kezban olduğunu belirten şeyler idi.

  cep telefonunun duvar kağıdına kendi resmini koyması.
  kol kıllarını uzatması.
 2. iğrenç renkte ve tasarımda ama üzerindeki markası bariz bir şekilde göze çarpan pahalı bir kıyafet/çanta ve benzeri birşey sahibi olmak. (zevk sahibi olmak önemli değildir, önemli olan o markadan herhangi bir ürün alabilecek olduğunu ispat etmektir.)
 3. ebru gündeş dinlemesi
 4. vay arkadaş bilmeyen de sanır bu ülkenin erkekleri on numara beş yıldız fakat bayanları bakımsız kilolu argo konuşan tiplerden oluşuyor. kimse yanlış anlamasın ya da yarası olan yanlış anlasın. bayanlara kezban deyip akıllarınca aşağıladıklarını, küçük düşürdüklerini sananlar, sabahtan akşama kadar cafelerde, pc başında belki kız düşürürüm diye kendini yırtar durur. ama ona bakmaya tenezül etmeyince bir bayan, hemen kezban diyerek karşı cinse biriken öfkesini aklı sıra boşaltır.

  ne diyelim allah yardımcınız olsun bayanlar. işiniz çok zor.

  edit: başlık evrim geçirmiş.
 5. cevresinde kullandigi erkeklerin olmasi..

  edit:ouvvv baslik degismis..ben de diyorum neden zülfiyare dokunmusum..
 6. hayatına ortak değil patron araması.
  ramel
 7. her cumleye ayni kufru sikistirmayi becerebilmeleri. kelime bilgisi az olan insanlar cumleleri sonlandirabilmek icin ekseriyetle kufur etmeye basvuruyorlar.
 8. donanimliysa kaliteli değilse, hiç senin değildir..
  belit
 9. sürekli hemcinslerine bok atıyor ve her cümlesinin içinde "ben" kelimesi geçiyorsa o kadın cacıktır. ya vurup geçersin ya uzak durursun tercih senin.
 10. yaptığınız işle, emek verdiğiniz şeyle dalga geçiyosa hiç muhattap bile olmayın. hatta kovun başınızdan mümkünse.