1. nickini çok sevdiğim, yorumlarını beğenerek okuduğum youser.
 2. fotoğraf konusunda bilgisi ve çektiği fotoğraflarla beni kendisine sıkı sıkıya bağlayan güzel insan. paylaştığı müziklerin yanı sıra, gizli kalmış şiirlerin kişisi bkz. (#121439) .

  birkaç kitap konusunda yorumunu okudum, eleştiri ve inceleme arası bir yorumla değerlendirmiş.

  gezgin, ilk badim.
 3. her seferinde 'bir garip cingi değil, bir garip cindi!.. cin,cin... 3 harfli olan. lütfen portakalreçeli, artık düzgün oku şunu!!' nidaları attıran youser. cingi değil, cindi. cin-idi.

  yahu insan nasıl her seferinde kendine 'düzgün okuyacağım' sözü verirken yanlış okur?
 4. ben ilk başlarda bir garip çinli zannediyordum.
 5. yorumları silinmiş. neden? badi sekmesine tıklayınca boşluk oldu şimdi. neden ki? radyoda da yok. galiba gidik. iki gün uğramadık neler olmuş yahu.. hayır gittin yorumları neden siliyorsun, yorumları sildin neden gidiyorsun?
 6. youreadsfm'in djlerinden biridir. hakkaniyet ile bazı iddialara cevap vermiştir.

  (bkz: ben fularli.net'e reklam diye giydirdim ama wordpress bloğuma da beklerim)

  hayır aşk meşk varsa sana ne? sağa sola yazdıysa sana ne? teklif ettin de red mi yedin be kuzum?

  dj lobisi dj-ler hesabıyla oyluyormuş, ispatlamak iddia edenin yükümlülüğündedir. böyle basit oyunlarla uğraşamayacak kadar değerlidir vaktimiz. ama sırf; zaman ayırıp yayın alıyorlar, bunlar işsizdir, oturur bir oy fazla olsun diye uğraşırlar diye iftira atmak da güzel geliyor değil mi? aklımızla dalga geçiyorlar. yayın alacağımız zaman kendi hesaplarımızdan duyurmamızın sebebi bile djler hesabından giriş yapmaya üşenmemiz. o vakitte 3 şarkı daha eklenir listeye. yok ama sana göre bir açık kapı bu. buradan da suçlanmalı.

  dj lobisi diyor hala ya, mobbing uygulanan geçen kış müzeyyen mevzusunun da üstüne gelmesiyle djler yayınlara ara vermişti. de istediğin bu değil miydi zaten?

  ya da ne istediğini pek de bilmiyorsun?

  bu yüzdendir çıkıp dj arkadaşımız lake'i kullanarak diğer djleri tukakalamak. lake ve shaman üzerine yığılmış bir radyo mu var? sonra efendim radyoya önüne gelen herkes dj yapılmıyor. başvuranlara deneme yayınları yapılıyor. her şeyden öte youreadsfm'deki djler gönüllülük esaslı oradalar. vakit buldukça yayın alıyoruz.

  ne yapmaya çalıştığın çok açık. sana prim verenlerin sorunusun sen.