• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.50)
boku dake ga inai machi
2016 yapımı psikolojik, seinen türünde anime.
 1. hakkında daha detaylı bilgi için
 2. şahane bir anime. özellikle 2016 kış sezonunda ilaç gibi geldi. opening'inden ending'ine kadar tatlı mı tatlı, izlenmesi keyifli ve yeni bölümü delicesine merak ettiren. izlemeyen kalmasın.
 3. pek araştırmadan başladığım, biten bir seri diye düşündüğüm bir animeydi. ancak bölüm sayısının artmasıyla fark ettim ki yeni bir anime ve bölümler gelmeye devam ediyor. biten serileri art arda izlediğim için biraz canımı sıktı ama başladım bir kere. haftalık bölümün gelmesini bekleyeceğim artık.

  !---- spoiler ----!

  hani şimdiki aklım olsa çocukluğumda neler yapardım diye düşünürüz ya. işte onu görebileceğimiz bir anime.

  !---- spoiler ----!
 4. dahaca 9. bölümü dün yayınlanan ve bu ay 1. sezonu tamamlanacak olan anime. 2. sezon gelir mi gelmez mi şöyle bir bakındım da, henüz bir bilgi yok. bu sene izlediğim en iyi anime dizi olmakla beraber harika soundtracklara sahip.
 5. death note serisiyle yarışabilecek düzeyde bulduğum tek anime diyebilirim. her bölümünde kuralları yeniden yazıyor ve bir dahaki bölümü beklemek işkence halini alıyor. bir efsane yükseliyor diye yorum bırakayım buraya.
  bozuk
 6. bir kaç saat önce final yapmış seridir. hoş son bölümü beni pek tatmin etmemiş olsa da tek bir eleştiri getireceğim. dikkat ağır spoiler içerir!

  !---- spoiler ----!

  ne demek kayo başkasına yar oldu? şimdi bu mutlu son mu? kayo başkasına yar oldu ve seri mutlu sonla mı bitti? bırak allaasen.

  !---- spoiler ----!
  bozuk