• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.71)
dada
okan bayülgen'in hazırlayıp sunduğu talk şov programı.
programa gelen konuklarla onların yaptıkları işler hakkında sohbet edilmekte ve telefonla bazı seyircilerin de yayına katılması sağlanmaktadır. programda ayrıca geçmişini silemezsin, medya arkası ve sprint sorular bölümleri de yer almaktadır. geçmişini silemezsin bölümünde gelen konukların bazılarının eski görüntülerinden parçalar gösterilmekte, medya arkası bölümünde haftanın televizyon olayları okan bayülgen tarafından yorumlanmakta, sprint sorular bölümünde ise yayına telefonla bağlanan kişilere konuklarla alakalı sorular sorulmaktadır. ayrıca programın ilk bölümlerinde okan bayülgen'in o haftaki bir konuğuyla daha önceden çektiği skeçler de yayınlanmıştır. bazı bölümlerde ise konuk sayısının fazla olmasından ötürü konuklar programın iki yarısına bölüştürülmüştür.
 1. okan bayülgen'in ismini değiştirdiği program serilerinin sonuncusu ve her hafta kendini sonuna kadar izlettiren tiyatrocuları konuk eden mesut yar dışında televizyonun tek örneği olan program. kültür seviyesini yükseltmek için insanlar nasıl "interaktif kültür ağı" veya diğer sözlük başlıkları altında toplanıyorsa cumartesi gece yarısı da bu programda toplanmalıdır ki sanıyorum ki toplanıyor çünkü internette yazılan yorumların hiçbirinin boş olmadığını görüyoruz. uzun lafın kısası, kültür patlaması yaşayabileceğiniz talk-show programı.
 2. an itibariyle okan yine kendini anlamayan yahut ruhunu satan binlerce kişiye karşın keyfince verdi veriştirdi birilerine.. üremek ve üzerine yaptığı nutuk tıpkı tayyibin tonlamaları ve ifadeleriyle geçerken bir de korumalarının "aeöeaeöeaeöeaeöah!" nidalarını konuklarında uygulayınca çat diye jenerik akıtıp kapattılar bölümü reklam dönüşünde..

  ben mi? ben altıma kaçıracaktım bi ara gülmekten.. :)

  şu adamı ne kadar manyakça ve hayranlıkla seviyorsam ve anlanamadığını düşünüyorsam, şu programı kaldıran veyahut okan'a ileri geri sallayan tiplere, zihniyete de bir o kadar tiksintiyle yaklaşıyorum.

  bu herif olmuş bir insan abi, harbiden olmuş. sen anlamıyorsan bi dön, bi düşün derim.
 3. rusçada iki kere evet olarak çevirebildiğim ifade.
 4. 01.05.2016 tarihli programında, ortak paydada buluşan muhalifler sayesinde insanların kendi arasında tartışma yaşamasının normalliğini gözler önüne seren bir münakaşa oldu.

  bülent şakrak, haki biçici, kıraç ve bayülgen.

  hepsi muhalif, hepsi sanatçı insanlar. önce birbirlerine girdiler. sonra toplanıp asıl girilmesi gereken güruha girdiler.

  bu ülkenin ruhunu satmayan insanlarla kurtulabileceğinin bir başka kanıtı. ben mesh oldum bu gece. iyi ki izlemişim. kıraç, kimler tarafından ne şekilde yönetildiğimizi dan dan dan söyledi. sürreal bir atmosferle okan cezayı da engelledi. bebek gibi program oldu. dördünün de yüreğine sağlık be. helal olsun ulan.

  anlaşılabileceğiniz insanlar tarafından takip edilmenizi dilerim insanlık.
 5. aynı dizinin iki kere yayınlanmasından dolayı iki haftadır 00:45'te başlayan şov programı.