• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.25)
delibal - ali bilgin
mimarlık öğrencisi olan ve hobi olarak müzik yapan barış hayatın tadını çıkarmaktan keyif alan birisidir. füsun’u ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. hep teğet geçen aşk bu defa barış’ı yakalamıştır. aşkı ona tattıran bu kız kimdir? ismini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmak ister ve ulaşır da… füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip amerika’da master yapmaktan başka şey olmayan füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. yakışıklı, akıllı ve içten olan barış, sonunda bunu da başarır. füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. her şey masallardaki gibidir. ta ki masal bir gün bozulana kadar.
 1. su an star tvde maruz kaldığım filmdir. mazosist bi insan olduğumdan dibine kadar izleyeceğim. sanki ayrı ayrı filmlerden tüm klişeleri toplamislar bi film yapmışlar.
 2. !---- spoiler ----!

  bipolar bozukluk için ilaç kullandığını iddia eden ama o ilaçların kendisini robota çevireceğini bilmeyen aktörün dramını izliyoruz. leyla lydia tuğutlu'nun güzelliği ve ergenlerin çağatay ulusoy sevgisi devreye girince gişesi yüksek bir film çıkıyor ortaya.

  love me love me say that you love me!

  !---- spoiler ----!

  net ortamına düştükten sonra tvde izlenen film.
  stars
 3. çöp gibi film çöp