• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (10.00)
Yazar Amy Engel
devrimin kızı - amy engel
ben ıvy westfall. kurucunun kızı.

nükleer bir savaş sonrası hayatta kalan az sayıdaki insandan biriydim. 16 yaşında kendimi bir güç savaşının ortasında buldum. annemin katilinin oğluyla evlenmeye zorlandım. görevim o kadar da zor değildi. devrime öncülük edebilmem için kocamı öldürüp ailemin yönetimi ele geçirmesini sağlamalıydım, o kadar…

ben ivy westfall. artık sistemin kurbanı değilim. görevim artık eskisinden daha zor. inandığım şeyler uğruna, her şeyimi kaybetme pahasına savaşacağım…

ismim ivy westfall. ben devrimin kızı'yım.

"okurları kesinlikle tatmin edici bir son bekliyor. engel harika bir iş çıkarmış!"
-outlawpoet (amazon top100 reviewer)-

"ilk kitaba yaraşır bir devam kitabı. aksiyonu yüksek bir macera. bastır ivy!"
-mary brebner (amazon vine reviewer)-

"harika bir devam kitabı ve yazarın bir sonraki kitabının ne olacağını heyecanlı bekliyorum, çünkü kesinlikle okuyacağım!"
-bookworm (amazon vine reviewer)-

"kaldığı yerden devam eden hikâyede tempo bir an bile düşmüyor. bu seriyi genç ve yetişkin, herkese kesinlikle öneriyorum."
-melissa a. palmer (amazon vine reviewer)-

"gerçekçilik ve dikkatle yaratılan detaylar bu romanı bir kitabın ötesine taşıyarak okuyanların keyif alacağı bir maceraya çeviriyor. amy engel sizi karmaşık bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkaran ve küçücük detayları dahi düşünerek sizi bu dünyanın içine, adeta içinde yaşıyormuşsunuz gibi çekmeyi başarabilen nadir yazarlardan birisi."
-bookwhisperer'dan jax-
(tanıtım bülteninden)
  1. ''kurucunun kızı'' kitabının devamı olan kitap. çok fazla olumlu eleştiriyi hak etse de yapabileceğim en büyük olumsuz eleştiri betimlemelerin uzunluğu. devamı gelecek olan kitaptır.