1. yakınlaştığın karşı cinsin seni arkadaş olarak görme alanına çekmesi.bu alana bir kere girdikten sonra çıkış bileti almak oldukça zordur. geçmiş olsun.
 2. meriçlerin harman olduğu diyar.
 3. cehennemin dibi. *

  meriç de olursun, badak da.
 4. bu bölgede bir süre iyi arkadaş olarak kalmak insana çok şey öğretir. kalbinizi sevgiyle kemiklerinizi adamantiyumla kaplar, güçlenirsiniz... eğer hislerinizi çözebilirseniz bir arkadaş kazanırsınız ya da kız yıllar sonra size hamle eder ve adamantiyum kemiklerinizi kırıp kalbinizi söker atar. bunu da atlatır daha da sağlamlaşırsınız. vesselam aşk, yalnızlık, mutsuzluk insanı ateşli silahlar kadar çabuk öldürmüyor. friendzone tellerle ayrılmış çapraz kemikler ve kanayan kalple işaretli tehlikeli bir bölgedir.
  abrek
 5. wtf
 6. hic gelmeyecek ruzgari bekleyen gemilerin salindigi, karsiliksiz askin umut limanidir bu... , ya da karaya vuran gemileri bekliyorlardir belki ganimet icin...

  dogal bi durumdur da bunun aglakligina kacmamak lazim... girdiysek bile bu sulara cok oyalanmadan derinlere acilmak lazim...

  lobster'da geciyordu sanirsam, "asik olmadigin halde asikmissin gibi davranmak, asik oldugun halde degilmissin gibi davranmaktan daha zordur" diye...

  olay budur bence, ne yapsin yani oteki taraf? illa bi uzaklas etrafimdan mi desin? yelkenleri indirdigi anda onun isi seninkinden daha zor.
 7. bugüne kadar hiç girmediğim bölge.

  çünkü hala o kişiyi bekliyorum. ama o kişi beni buraya sokarsa çarşı karışır...
 8. cehennemden bile daha berbat yer.

  bazı inançlarda cehennemden dahi kurtulmak tanrı'nın insiyatifi ile mümkünken buradan çıkmak zinhar mümkün değildir.
 9. içerisinde bulunmaktan haz ettirmeyip illa ki bir sonuca bağlatan bölgedir.

  sınırlarını geçtikten ve bu bölgeye giriş yaptıktan sonra -eğer hakikaten değer verilen bir arkadaşlık da değilse- bir beklentiye girip zaman kaybetmek hayattan çalmakla eşdeğerdir.

  sonuca bağlayıp ya vuracaksın, ya kaçacaksın. bölge ahalisinden olup da ilgi budalasının (*:attention whore) götünü kaldırmayacaksın sevgili kardeşim.