• youreads puanı (8.00)
 1. orijinali eurythmics'e ait olan şarkının dinleyen kişiyi eğer evde ise bir duvardan alıp öteki duvara fırlatan yok eğer açık alanda yada insan içinde ise ne hale getirdiğini söylemeye dilimin varmadığı hypnogaja versiyonudur ki kendisi müzik dünyasının gelmiş geçmiş en iyi coverıdır.
  xama
 2. bir acı, bir tedirgin ruh hali, olmayan bir aşkın acısı gelir çöker üstünüze, daha nerden geldiğini anlayamadan şarkı biter.. o derece etkiler, içine çeker dinleyicisini.
 3. hey gidi be orta okulun sonları lisenin başlarıydı bu şarkıyı ilk dinlediğimde , aklıma yarımca sahili gelir hala her dinlediğimde rüzgarlı ve ağlamak üzere olan bulutlarıyla
 4. bir zamanlar sabah alarmım için bile kullanmama rağmen hala dinlemekten bıkmadığım , başa sarıp defalarca dinlediğim nadir parçalardan birisi.
  rosky
 5. bir dönem facebookta günde ortalama 10 kere paylaşılan ve bu popüler yaklaşımdan dolayı görmekten sıkıldığım parçadır kendisi
 6. kendisi yüzünden kızın birine aşık olduğum şarkı.
  (bazı şeylerin platonik kalması ne güzel.hele de geçmişe bakıp yeniden düşününce :) )

  ne tatlıydı lise yılları.

  pek büyülü gelirdi 'i want to dive into your ocean' kısmı.
  yalan
 7. lisede arkadaşlarla düzenlediğimiz (sonradan alt dönemler liseler arası yapmışlar) karaoke yarışmasına eğlencesine katılıp söylediğim şarkı. grup arkadaşlarım dışında kimsenin yanında şarkı söylemediğim için diğer arkadaşlarım ve öğretmenlerim ilk defa dinlemişti beni o zaman. ne zaman bu şarkıya denk gelsem aklıma o gün gelir. yıllar çabuk geçiyor.

  tanım: eskiden çokça dinlediğim ama yıllardır dinlemediğim, bir dönemin efsane sayılabilecek şarkısı.
  jimi