1. hayalperestlerin ülkesi. soğuğun, volkanik arazilerin, yeşilin, karın başkenti; hayallerimin başkenti. oysa tek istediğim izlanda soğuğuna kollarımı açıp delicesine koşarken ağzımdan çıkan buharı izleyip huzur bulmaktı.

  bırakın kolumu gidicem!
 2. ruhum izlanda'da şimdi hem de eyjafjallajökull ya da bardarbunga yanardağlarının kıyılarında bir yerlerde. toz püskürüyor yüzüme yüzüme. bu ne sıcak ve bu ne büyük mutluluk. ya da strokkur gayzeri fışkırıyor coşkuyla. ruhum özgürse ancak ben de özgürüm.

  izlanda
 3. gitmek için yanıp tutuştuğum ülke. arkadaşlarım soğuk yüzünden çok caydırmaya çalışsa da gideceğim elbet. gittiğimde ise; artık dönmeyebilirim. cennetten kim döner ki ben döneyim?
 4. en çok gitmek istediğim ülkelerden biri. o kadar güzel ki...
 5. ya gece gece yine hayallere daldım. ya izlanda da kalıcı yaşamanın yolu yok mu evlilikten başka? türkiyeden nası orda koca bulayım? iş felan bulsam keşke arkamadönüp bi sn bakmam heral. bırakıcam örtmenliği felan gidip orda temizlikçi olcam ya. ay keşke:( abde olsak böyle dertlerim olur muydu babasını satim.
 6. kaçmak istediğim ülke ,evet ciddi ciddi düşünüyorum.
  belit
 7. şimdi şunu izleyip de izlanda'ya gitmek istemeyen var mıdır acaba?
 8. çoğu zaman düşünüyorum. imkanım olsa dünya üzerinde nereleri görmek isterdim diye. izlanda aklıma ilk gelen yerlerden biri oluyor. şeytan diyor, al çantanı, dondur okulunu, başını al git buralardan, bu ülkeden. bu lükse hiçbir zaman sahip olamayacak olduğumu düşünmek biraz üzüyor.
  creep