1. galatasaray'ın sözleşmesi halen devam eden teknik direktörü. tekrar ediyorum; sözleşmesi devam eden. adam yeni geldi, gelir gelmez takımı revize etti, yeni transferleri halletti, lige iki galibiyetle başladı. sonuç; f.t. (daha öncede yazmıştım, adını uzun uzun yazamayacağım) geliyor söylentileriyle uğraşıyor.
  bu haberler üzerine özbek, "bu soruyu sorulmamış farz ediyorum. şu anda galatasaray'ın bir teknik direktörü var. böyle haberler nerelerden çıkıyor" dedi." inşallah bu sözünü unutmazsın.
  nedir çektiğim bu f.t.'den? kurtulamayacağız galiba.
  en azından başarısız oldu diyeceğimiz bir şey olsaydı da ondan sonra gönderiyorlar dedikoduları başlasaydı.
  hocam, biz senin arkandayız. güvenimizi boşa çıkarıp saçmalarsan görüşürüz, o ayrı...

  aylar sonra gelen edit: ben anlamıyorum, sanki yedek kulübesinde messi var ama riekerink bey değişiklik yapmıyor. herkes tutturmuş bir adam değişikliği sorunu gidiyor. elimizdeki kadro bu arkadaşlar, ne yapılabilir ki daha fazla?!?! tamam bazen geç kaldığı oluyor ama gelen gideni aratıyor o da bunu biliyor belli ki. bir şeyi de beğenin yahu!!
 2. hocam, biliyorum burayı okumuyorsun. (hoş, bazen youserların da okuduğundan şüphe duyuyorum) zaten aklın varsa bırak takımı, ülke ile ilgili bir şey okumazsın.
  seni gönderdiklerinden beri olanları anlatsam inanmazsın. başkası inanır ama sen bir beyefendi olduğundan, aklın almayacağı için inanamazsın.
  seni eleştirip hatta küfredip gönderenler şimdi ağızlarını bile açamıyor. hocam, tudor hala burda ama sneijder artık yok. halimiz ortada sanırım.

  terim'i merak edersen (malum sen geldiğin gün, terim isteriz diye bağıran bir tayfa vardı) futbolla hala bir alakası yok.

  en son kebapçı basmış diye duydum ama yine yanlış adam seçimi, taktik eksiği, rakibi tanımama gibi huyları devam ettiğinden dayağı yemiş, kaçmış diyorlar.
  en azından istikrarlıymış. sadece maçlarda değil kendi özel hayatında da, işe yarayan adamları seçip, rakibini tanıyarak, iyi bir taktikle iş yapmadığı ve sadece kuru gürültü olduğunu ispatladı gözümde.

  hocam, zaten kadın düşmanlığı da artık durdurulamadığı için, giyimimiz, işimiz, zevklerimiz derken futbol sevip takip ediyoruz diye yemediğimiz laf kalmadı. uzun zamandır takımı takip etmeyi bırakmıştım sadece haberlerde önüme gelirse ne varmış diye bakıyordum. artık onu da bıraktım.

  ülke gündemiyle ilgilensem olmuyor, futbolla ilgilensem olmuyor. kitap okusam ooo, film izlesem aaaa, sokağa çıksam uuuuu.
  ben bitki olmaya karar verdim. türk tv kanallarını izleyip, hayırlı bir bey ile izdivaç yapmak için dua ederek vaktimi geçireceğim.

  güzel ailenle sana mutluluklar dilerim.